Guest minimaxa Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 jj, diademky, ok, píšu si dva kusy a mimochodem, určitě nebudou za 180,- :bacha [upravil dne 11/5/10 minimaxa] Citovat
jakub106GTI Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Původně zaslal: minimaxa jj, diademky, ok, píšu si dva kusy a mimochodem, určitě nebudou za 180,- :bacha [upravil dne 11/5/10 minimaxa] A za kolik? Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 120,- no to ale jen ze známosti Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 počkej, počkej, a my se známe.....? :D:P Citovat
jakub106GTI Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Původně zaslal: minimaxa počkej, počkej, a my se známe.....? :D:P Jasně každopádně moc děkuji [upravil dne 11.5.2010 jakub106GTI] Citovat
KoudaK Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 minimaxo,nejedu a žárovky mě vyzvedne a zaplatí Kobra z Bk.. Tak čus.. :-( Citovat
Guest minimaxa Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 Původně zaslal: KoudaK minimaxo,nejedu a žárovky mě vyzvedne a zaplatí Kobra z Bk.. Tak čus.. :-( to je škoda. a já se tak těšil. ok, dám mu je. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.