Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LED pásiky na prednom nárazníku


rado407sw

Recommended Posts

no Premo....

vyzera to nadherne :o

ale na slovensku by aj s tymto mohli byt problemy pri kontrolach

9 z 10 policajtov ti potvrdi, ze ak uz nie je za co dat pokutu, tak aj svetla su dobrou zamienkou. mna uz tiez parkrat zastavili, zeleny skriatok si vypital doklady, potom si cupol pred auto a s usmevom na tvari mi podal doklady a poprial stastnu cestu. na moju otazku, co kontroloval mi povedal \"homologizaciu svetiel a ci nepouzivam nedovolene ziarovky!\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm...tto je pravda ...drbka im...ale v podstate to iste pouzivaju aj audiny,medvede,a neviem ci aj ine znacky ktore to maju origo vo svetlomete..a tiez to je len LEDka..

a denne svietenie by sa malo v pripade rozvietenia stretavbaciek vypnut...nemali by svietit spolocne...toto si myslia mnohyi co pouzivaju hmlovky ako denne svietenie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm...tto je pravda ...drbka im...ale v podstate to iste pouzivaju aj audiny,medvede,a neviem ci aj ine znacky ktore to maju origo vo svetlomete..a tiez to je len LEDka..

a denne svietenie by sa malo v pripade rozvietenia stretavbaciek vypnut...nemali by svietit spolocne...toto si myslia mnohyi co pouzivaju hmlovky ako denne svietenie..

mas pravdu, niektore znacky to pouzivaju, len podla vyhlasky je rozdiel, ci je to montovane vyrobcom (ma to homologizaciu) alebo borabane na \"kolene\"

ak maju oznacenie podla vyhlasky (nejake to Ex a RL) a splnaju dalsie ustanovenia vyhlasky, nemoze ti nikto nic povedat a ani ta pokutovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha..jo to som niekde pocul ze tam musi byt nejake oznacenie..samozrejme pri takychto domaciych montazach treba na take veci pozerat...idem pohladat vo vyhlaske a popytat sa panov v zelenom....:D

vycuc z vyhlasky ohladom day light je niekde tu aj zaveseny. uz sa to riesilo v podobnom vlakne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ak splnaju vsetky tieto body, mozes ich domontovat aj v STODOLE :D

ja som kupil asi pred rokom a pol niekde na aukre z ciech za nejakych 60,-€ aj s riadiacou jednotkou. mam to urobene tak, ze po nastartovani sa mi rozsvietia DL. pri zhorseni svetelnych podmienok, kedze mam snimac zozsvecovanie svetiel, sa rozsvietia hlavne svetla a zaroven zhasnu LED

[upravil dne 17/10/10 od alihen]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ak splnaju vsetky tieto body, mozes ich domontovat aj v STODOLE :D

ja som kupil asi pred rokom a pol niekde na aukre z ciech za nejakych 60,-€ aj s riadiacou jednotkou. mam to urobene tak, ze po nastartovani sa mi rozsvietia DL. pri zhorseni svetelnych podmienok, kedze mam snimac zozsvecovanie svetiel, sa rozsvietia hlavne svetla a zaroven zhasnu LED

[upravil dne 17/10/10 od alihen]

a kde mas foto???:D:D:D

mas to podobne ako prema???ci si dal do ttlamy alebo niekde inde???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no Premo....

vyzera to nadherne :o

ale na slovensku by aj s tymto mohli byt problemy pri kontrolach

9 z 10 policajtov ti potvrdi, ze ak uz nie je za co dat pokutu, tak aj svetla su dobrou zamienkou. mna uz tiez parkrat zastavili, zeleny skriatok si vypital doklady, potom si cupol pred auto a s usmevom na tvari mi podal doklady a poprial stastnu cestu. na moju otazku, co kontroloval mi povedal \"homologizaciu svetiel a ci nepouzivam nedovolene ziarovky!\"

Já ale nebydlím na SK......:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no Premo....

vyzera to nadherne :o

ale na slovensku by aj s tymto mohli byt problemy pri kontrolach

9 z 10 policajtov ti potvrdi, ze ak uz nie je za co dat pokutu, tak aj svetla su dobrou zamienkou. mna uz tiez parkrat zastavili, zeleny skriatok si vypital doklady, potom si cupol pred auto a s usmevom na tvari mi podal doklady a poprial stastnu cestu. na moju otazku, co kontroloval mi povedal \"homologizaciu svetiel a ci nepouzivam nedovolene ziarovky!\"

Já ale nebydlím na SK......:aut:aut

nie? a kde si sa naucil pit tequilu :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...