SV 24 Odesláno 29. duben 2010 Autor Odesláno 29. duben 2010 Rejty : to bys byl moc hodnej! Co bych byl dluznej? p.s: Opravdu moc diiiky! Citovat
Rejty Odesláno 30. duben 2010 Odesláno 30. duben 2010 jen postovne..za to ze si kalamád:-D:aut Citovat
Rejty Odesláno 30. duben 2010 Odesláno 30. duben 2010 nebo mi das 250 a ja si udelam vylet za tebou:-D chci videt ten tvuj autopark hlavne V6 a GTI:-D:P Citovat
wooody Odesláno 30. duben 2010 Odesláno 30. duben 2010 rejty, tak se dohodnem a sjedem tam spolu :-D taky bych chtěl ten autopark vidět........ :-D Citovat
SV 24 Odesláno 30. duben 2010 Autor Odesláno 30. duben 2010 tak jo kluci! Rád Vás uvidim,jen ty auta nemam u sebe! Jedno Stoji v Hornich pocernich v praci v garazi,druhy na Vaclavaku pred bytem a 206 tez P.S:605ka je ted jak prase!!! Sem s ni 3tydny nejel a podle toho vypada! Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 30. duben 2010 Odesláno 30. duben 2010 kdyby to nevadilo tak bych se taky pridal a poznal vas a pokochal se vasima autickama :-) Citovat
SV 24 Odesláno 27. červen 2010 Autor Odesláno 27. červen 2010 tak sem zapomel dodavat fotecky.Nyni ma pezotek obe okna vymenene a ceka se na nejake administrativni blbosti s autem,takze zatim stoji v garazi a ceka na jezdeni Citovat
SV 24 Odesláno 17. srpen 2010 Autor Odesláno 17. srpen 2010 tak mamči autí prošlo technickou a ještě dát na značky a pohoda.Pak budem dávat pomalu do kupy exteriér Citovat
SV 24 Odesláno 9. říjen 2011 Autor Odesláno 9. říjen 2011 tak po hooodněě dlouhé odmlce doplním info.Peugeotek dostal klíňák a novou baterku a byl dnes prodán na Moravu.Doufám,že bude ještě hodně let dobře brázdit naše silnice! sloužil dobře! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.