309GT Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 Dnes se nás pár ( většina 106kaři) sešlo na letišti v Havlíčkově Brodě.Díky kluci,rád jsem pokecal a doufám že to někdy zopakujem;) Tu fotka když jsem čekal na ostatní (Byl jsem tam asi o hodinku dřív) Citovat
309GT Odesláno 17. duben 2010 Autor Odesláno 17. duben 2010 A potom jsme jeli na kávu na jednu z benzínek v Havlíčkově Brodě,ale parkoviště nám bylo malé:D:D Citovat
309GT Odesláno 17. duben 2010 Autor Odesláno 17. duben 2010 Akorát ta Kokta tam překáží Ale jinak to bylo celé naše:D Citovat
309GT Odesláno 17. duben 2010 Autor Odesláno 17. duben 2010 Ještě jednou díky za skvělé odpoledne:super Citovat
Kuba 306 S16 Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 JOJo P-106 měl dobrej nápad:super...bylo to super,taky díky:D..Jen bysme to mohli pořádat častějc:myslim:mrk Citovat
309GT Odesláno 17. duben 2010 Autor Odesláno 17. duben 2010 To jo,ucpeme benzínku celou:D:D:D Citovat
P-106! Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 jojo bylo to v poho ..jsem rad ze to vyslo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.