obaf Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 Kaper: dakujem za gratulaciu a dufam ze zakusky chutili. Citovat
pastorek Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 obaf, aké zákusky ? Nejaké si sľúbil že necháš u kapra a on ich má doniesť ale nič nedoniesol. Možno sa s nimi ešte teraz kŕmi. Popichujem. Zákusky boli výborné a behom chvíľky sa minuli. Ďakujeme. Lepšie by chutili keby si ich doniesol sám v sprievode manželky. Mimochodom... k tej svadbe ti blahoželáme a štrngneme si v Piešťanoch. [upravil dne 26/4/10 pastorek] Citovat
pastorek Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 Původně zaslal: jozefsv tak ma napadlo.kto bola ta pekna ciernovlaska? Ktorá? Tam boli aspom tri. Napíš na ktorej fotke je. Výnimočne mám prehľad kto tam bol. Na tretej strane? S-DZ-35? [upravil dne 26/4/10 pastorek] Citovat
pastorek Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 To bola iba dedukcia. Všetky ostatné si už videl a nič si sa nepýtal tak som použil vylučovaciu metódu. Bola to dcéra toho pána čo sedel vedľa nej a prišli úplne náhodou. Dva dni predtým natrafili na stánku s infom o zraze tak prišli pozrieť o čom to je. Nakoľko sa im to páčilo tak máš šancu že ešte niekedy príde. Inak bola zo Serede. Citovat
jozefsv Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 no vidis to, pekne od nich.takze dalsi zraz v seredi? Citovat
Y2K Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 Původně zaslal: pastorek ... Inak bola zo Serede... No este telefonne cislo a nema to chybu Pripadne cislo na obsluhu Citovat
BrankoKK Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 bohatstvo!!! 4 coupecka som na tej fotke napocital!!! a na jesen v senici som bol sam!!! ta toto tak ne!!! ci pojdem alebo nepojdem na zraz bude zavisiet len od poctu coupeciek!!! Citovat
Y2K Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 He he...do Senice som prist nemohol na coupe...vieme preco... No a teraz sa teda podarilo Citovat
BrankoKK Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 zabijem toho poliaka, dze ta sekera??? Citovat
Chepp Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 A ja sem o zadne predchozi akci ani nevedel... takze az ted sem si vsiml ze se neco deje... priznam se... navabila mne ta debata v pripravovanych srazech.. a myslim ze budeme pokracovat v navstevach na SK... Je potreba rozsirovat obzory. Citovat
BrankoKK Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 tak to mas pravdu, akurat ze u nas je toho k videni podstatne menej nez u vas:aut Citovat
pastorek Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 Původně zaslal: Y2K ... Pripadne cislo na obsluhu Čašníčka sa volá Monika Králiková a zastihneš ju v práci na čísle 0915 078 504. ... no a mám u teba dve pivá, jedno za meno a druhé za číslo. Citovat
Y2K Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 No ina mafia Tak Monika ... to teda ked sa pomylim ani nebude zle Citovat
Qcko Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 pastorek: Monika ta bude nenavidiet A inak ta ciernovlaska bola naozaj mila Citovat
Y2K Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 Ale coby....praveze ona bude stastna ze sa zraz konal prave tam Citovat
gedu Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 Dobre si počítal :D:D [upravil dne 27/4/10 gedu] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.