bombarderik Odesláno 31. březen 2010 Odesláno 31. březen 2010 Ahojte, viete mi povedat co sposobuje kmitanie riadiacej paky? Robi mi to len na stvorke (dopredu- dozadu). A este je dona vec spiatocka mi ide cez zuby. Prevodovy olej mam vymeneny. Diki Citovat
pastorek Odesláno 31. březen 2010 Odesláno 31. březen 2010 - voľné kĺby na tiahlach - silentbloky uloženia motora a prevodovky - prenášané vibrácie - ... Citovat
bombarderik Odesláno 31. březen 2010 Autor Odesláno 31. březen 2010 A co ta spiatocka cez zuby. To maju za nasledok ties tiahla? Citovat
pastorek Odesláno 31. březen 2010 Odesláno 31. březen 2010 Spiatočka ako jediná nemá synchrón takže pri rýchlom radení škrkne vždy ale môže to byť i zle vypínajúca spojka. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.