ujomarian Odesláno 20. březen 2010 Odesláno 20. březen 2010 Zdravim všetkych, bol som na servisnej prehliadke pred STK v peugote a tam mi namerali na predných brzdách 3,1a 3,2 s tým že to je v červených číslach, koľko má byť správne mi nevedeli povedať ??? v zázname z poslednej STK mam namerané hodnoty 2,0 a 2,1 na predných brzdách - vie mi niekto povedať čo s tým? problem s brzdami nemam, su menené zhruba pred rokom a pol - t.j nové kotuče a aj doštičky Bendix diky za odpovede Citovat
ujomarian Odesláno 20. březen 2010 Autor Odesláno 20. březen 2010 brzdovu kapalinu som menil pred týždňom - odvtedy sa mi zdá že mam troška tvrdší pedál Citovat
pastorek Odesláno 20. březen 2010 Odesláno 20. březen 2010 Na presné ohodnotenie je treba vedieť ešte tretiu hodnotu a to ovládaciu silu na pedál. Pri brzdách sa hodnotia dve veci. Jednou je pomer ovládacej sily a jej prenos na účinnosť bŕzd, druhou súmernosť brzdného účinku oboch kolies. Pri súmernosti viem že nesmie byť rozdiel väčší ako 10%. Citovat
ujomarian Odesláno 20. březen 2010 Autor Odesláno 20. březen 2010 sumernost by bola na predu - 3,1 a 3,2 tretiu hodnotu mi nedali, iba som sa dozvedel rucna ok, zadne brzdy ok - rozdiel medzi zadnými brzdami 0,1 hrubka oblozenia v poriadku, ale predne su v cervenom poli - hodnoty 3,1 a 3,2 kotuce hrubka OK, platnicky taktiez OK - s tým ze mam ist v klude na STK ... tak teraz z toho neviem ci tie predne brzdy mi slabo, dobre alebo silno brzdia - som proste z toho jelen Citovat
ujomarian Odesláno 12. duben 2010 Autor Odesláno 12. duben 2010 takže moje obavy boli neopodstatnené a na aute mam nové nálepky z STK a aj EK a to bez jedinej závady Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.