omegascream Odesláno 10. březen 2010 Odesláno 10. březen 2010 mohol by mi prosím niekto v service boxe zistiť kde sa nachádza snímač tlaku oleja na mojom motore? VIN: VF33CNFUB82758465 Ďakujem Citovat
omegascream Odesláno 10. březen 2010 Autor Odesláno 10. březen 2010 no jasné....toto bola jediná možnosť, ktorá ma napadla - rovno pod filtrom OK, takže je nefunkčný. Koľko taká sranda môže asi stáť? Díkes za tú schému! Citovat
omegascream Odesláno 10. březen 2010 Autor Odesláno 10. březen 2010 no to sa celkom dá...v pohode, tak dík ešte raz:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.