NOWA307 Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 Rád by som si do auta kúpil toto 2DIN autorádio. Ak máte niekto s ním skúsenosti alebo viete niečo o jeho používaní, poradte či sa oplatí. Páči sa mi, ale Clarion moc nepoznám. A potrebujem k nemu aj 2DIN rámček, poradte odkiaľ? Hlavne ma zaujímajú skúsenosti s jeho zabudovaným BT (na mobil Nokia) . http://www.clarion.sk/produkty.php?info=12 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.