306-Kubik-S16 Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 Ahoj chtel bych se zeptat jestli je to dobra volba do me 306ky dopredu bych chtel dat http://www.ahifi.cz/reproduktory/fli-integrator-comp6.html do plata http://www.ahifi.cz/reproduktory/fli-integrator-69.html a jako woofer bych zvolil http://www.ahifi.cz/subwoofery/fli-trap-12-active.html chtel bych vedet vase nazory predem diky:-) Citovat
peugeot09 Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 Tohle povinně přečíst: http://www.kvalitniaudio.ic.cz/index.php/teorie/podlejakychvlastnostivybratsubwoofer K ostatnímu: Budu se opakovat, ale označení výrobce na magnetickém systému reproduktoru nemá s jeho zvukem nic společného. Značka není to, co určuje kvalitu reprodukce, nýbrž parametry reproduktoru. Proč ovály do plata? [upravil dne 3/2/10 peugeot09] Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 3. únor 2010 Autor Odesláno 3. únor 2010 Jasny uz jsem to cetl diky:-) ale jenom me to zajimalo nejake nazory na tyhle komponenty jinak k tim reprakum do dveri,maji citlivost 90db coz si myslim ze neni tak spatny na nejakou zakladni muziku do auta Citovat
peugeot09 Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 U ŽÁDNÉHO primárně autohifi reproduktoru NENÍ udávaná citlivost reálná. Je jedno, jestli jde o koaxy, triaxy, kompa a já nevím co ještě. To si dovolím tvrdit na základě svých několikaletých zkušeností a desítek odměřených reproduktorů. Dělat autohifi instalaci stylem \"koupím tohle, tamto, přidám k tomu tuhle výhybku a vono to bude hustě hrát\" rozhodně není dobrý nápad. V tomhle případě se vyplatí šáhnout po sadě, kde je reálná možnost, že je výhybka pro obě pásma jakž takž uzpůsobená, takže se nebudou projevovat extrémní výkyvy na frekvenční charakteristice. Extrémními výkyvy mám na mysli třeba +-10dB na dělícím kmitočtu výhybky (bohužel nic ojedinělého), což vyústí třeba v neschopnost posádky vozidla delší dobu takovou aparaturu poslouchat (\"moc to řve, výšky řežou, nejsou basy...\"). Zkrátím to, stejně zase budu syslit nějaký článek na tohle téma. 1) Pokud nemáš v téhle oblasti velké zkušenosti a nedokážeš si vlastnoručně odměřit parametry reproduktorů a frekvenční odezvu, pak určitě zvol už od výrobce zkompletovanou sadu obsahující: výhybku, středobasy, výšky... 2) Do oválů do plata se nepouštěj, zatím dej veškeré finance do \"předku\" a na subwoofer + zesilovač Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 3. únor 2010 Autor Odesláno 3. únor 2010 Diky moc ja se jenom chtel zeptat do budoucna na co si dat bacha :-)a podle ceho vybirat;) Citovat
309GT Odesláno 4. únor 2010 Odesláno 4. únor 2010 Fli mám teď v kufru (ten aktivní 12\") a spokojenost,taky budu dávat komplet ozvučení od této firmy...Teď se značkou FLI a VIBE v autě vyhrál kamarád 2.místo v Emma SQ (mistrovství republiky).Za slušnou cenu zahrajou fakt hezky Citovat
Brian Odesláno 7. únor 2010 Odesláno 7. únor 2010 jojo taky mam Fli v kufru 15\" sub a taky zahraje pekne:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.