luky106rolandgaros Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 co řikáte ne tyhle pneu nemáte je někdo? http://pneu.extralevne-pneu.cz/index.php?detail_pneu=000000000010055507 Citovat
jiri106xs Odesláno 18. duben 2010 Odesláno 18. duben 2010 Abych nezakládal nové téma, tak to hodim sem... Neleží vám někomu doma 14\" slicky na prodej? Citovat
MrChodny Odesláno 18. duben 2010 Odesláno 18. duben 2010 skus tady: http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=6391 Citovat
jiri106xs Odesláno 18. duben 2010 Odesláno 18. duben 2010 Díky, na to už jsem koukal... jen by byl asi problém s dopravou. Citovat
309GT Odesláno 18. duben 2010 Odesláno 18. duben 2010 Ty Toya jsou super pneu,ale jsou tak na sezónu,moc nevydrží.Ale seději jak přibitý v každym počasí (krom sněhu a mrazu samosebou:D) Citovat
Fr3sh Odesláno 18. duben 2010 Odesláno 18. duben 2010 309gt: to uz se neresi to prvni..koukej na datumy resi se jen Jirkovo 14ky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.