Lentilka Odesláno 24. leden 2010 Odesláno 24. leden 2010 Tak s pár členama tu sme se domluvili, že vemem tuhostně stavitelný tlumiče od Spaxu je to model Spax PSX -40mm, psal jsem jim, a když nás bude víc bude nějaká skupinová sleva tak by mě zajmalo kdo by do toho šel s námi, cena bude do 9000,- objednávat to budem okolo 10.února. Objednávat se to bude nejspíš odsud: http://www.potn.co.uk/p1322123.htm a na te slevě se domluvime, pak bysme ještě potřebovali někoho s paypalem nejlepe někdo kdo by ten kit bral taky ať pořád neotravuju kujona:) já osobně beru jeden kit na 106ku a druhej na saxo. Citovat
Lentilka Odesláno 24. leden 2010 Autor Odesláno 24. leden 2010 pošta je 25liber, čím toho bude víc bude asi o trošku větší a o to se podělíme... Citovat
kujon106 Odesláno 24. leden 2010 Odesláno 24. leden 2010 Kujon by vám to klidně objednal, ale muselo by to bejt vystavený na ebayi. S placenim paypalem jinde mam špatný zkušenosti. Citovat
Lentilka Odesláno 24. leden 2010 Autor Odesláno 24. leden 2010 olda77 co je na saxoklubu tak to z tama objednaval a pohoda... ale snad nekoho najdem:) Kubo pujdeš do něj taky nebo ne? [upravil dne 27.1.2010 Lentilka] Citovat
s1600 Odesláno 27. leden 2010 Odesláno 27. leden 2010 Do SZ na Saxoclubu mi psali dva lidi,jeden na 100% bere (ale variantu VSX) a druhy na 90%.. Citovat
Lentilka Odesláno 27. leden 2010 Autor Odesláno 27. leden 2010 pak jak bude začátek unora mu napišu kolik toho chcem a za kolik nám to dá... Citovat
Lentilka Odesláno 31. leden 2010 Autor Odesláno 31. leden 2010 no takže jak přijedu ze školení CT-PA zjistim kdo by do toho šel, a napišu meil do spaxu kolik bysme toho chteli a za jakou cenu nam to pošlou a prodají, pak vám dám vědět a podle toho bysme to koupili... Citovat
MaPiv Odesláno 3. únor 2010 Odesláno 3. únor 2010 Ahoj kluci, rád bych se s Vami podelil o moji zkusenost s timto obchodem. Dnes jsem obdržel zasilku z Vami uvedeneho obchodu. Kupoval jsem kotouče EBC a desky Red stuff na sveho S-type. Minule pondeli jsem objednal, pak mi prisel mail s cenou postovneho. Ve ctvrtek jsem zaplatil pres PayPal. V patek mi zasilku odeslali a dnes dosla. Super komunikace a rychlost obchodu. Nemejte obavy, muzu jen doporucit. Citovat
Lentilka Odesláno 4. únor 2010 Autor Odesláno 4. únor 2010 tak to sme rádi za takové info:) díky moc Citovat
Lentilka Odesláno 5. únor 2010 Autor Odesláno 5. únor 2010 email odeslan, když do toho pujde i kuba tak nás bude 5 když ne tak čtyři, jsem zvědavej na konečnou cenu... Citovat
Lentilka Odesláno 12. únor 2010 Autor Odesláno 12. únor 2010 Hello Pavel To send the kits to Czech republic is £30 for each kit, If all 4 kits are ordered we will offer free deliovery on all kits Regards Barry -60 http://www.potn.co.uk/p1322448.htm -40 http://www.potn.co.uk/p1321909.htm -40 na S16 http://www.potn.co.uk/p1322123.htm jen nechápu proč je rozdíl v ceně když by to mělo byt stejný... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.