Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Tak bych vam jeste chtel predstavit moji 205ku jedna se o 1.8 D 44kw rok vyroby 1983 dostal jsem ji od dedy v top stavu byla na ni udelana komplet oprava co se tyce karosarstvi novy lak celou dobu byla garazovana takze super vozitko ktere nic nezere :-)

Hned zacali nejake upravy koupil jsem od clena SV 24 elektrony vymenil jsem predni brzdy sehnal Gti spojler dostala ladeny vyfuk remus osadil jsem predni svetla HID xenonama 6000K zadni svetla sli do cerne barvy casem sem hodil elektrony do bile barvy

a tady nejake fotecky :-)

Odesláno

Tak dneska se mi stala takova vec jedu si to takhle dneska do prahy domu a najednou se rozsvitila kontrolka vody a stop okamzite jsem zastavil a zacal zjistovat co se stalo chladic byl uplne ledovej takze mi pravdepodobne zamrzl chladic a asi i topeni protoze mi to netopilo tak jsem auto s pomoci dodavky odtahli zpet k mame a ted mam auto v teple garazi tak zitra rano uvidim zda nic neprasklo naleju novej fridex a uvidim zda se ohreje a jestli nebudou zadny problemi :(

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...