306-Kubik-S16 Odesláno 20. leden 2010 Odesláno 20. leden 2010 Tak bych vam jeste chtel predstavit moji 205ku jedna se o 1.8 D 44kw rok vyroby 1983 dostal jsem ji od dedy v top stavu byla na ni udelana komplet oprava co se tyce karosarstvi novy lak celou dobu byla garazovana takze super vozitko ktere nic nezere :-) Hned zacali nejake upravy koupil jsem od clena SV 24 elektrony vymenil jsem predni brzdy sehnal Gti spojler dostala ladeny vyfuk remus osadil jsem predni svetla HID xenonama 6000K zadni svetla sli do cerne barvy casem sem hodil elektrony do bile barvy a tady nejake fotecky :-) Citovat
Rejty Odesláno 20. leden 2010 Odesláno 20. leden 2010 taky bych bral tnhle typ jako druhe auto:) Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 20. leden 2010 Autor Odesláno 20. leden 2010 jako fakt bomba jezdi to za nejakejch 5 litru a je to i celkem pohodlny Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 20. leden 2010 Autor Odesláno 20. leden 2010 diky musel sem ji trosku omladit Citovat
309GT Odesláno 20. leden 2010 Odesláno 20. leden 2010 Měl jsem mít taky na zimu,ale nebyla tak pěkná a klučina že až tak v dubnu,což je mi na nic:( Tak ať slouží Citovat
SV 24 Odesláno 21. leden 2010 Odesláno 21. leden 2010 jj tyhle pekny jezdici kamna taky znam! Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 23. leden 2010 Autor Odesláno 23. leden 2010 Tak dneska se mi stala takova vec jedu si to takhle dneska do prahy domu a najednou se rozsvitila kontrolka vody a stop okamzite jsem zastavil a zacal zjistovat co se stalo chladic byl uplne ledovej takze mi pravdepodobne zamrzl chladic a asi i topeni protoze mi to netopilo tak jsem auto s pomoci dodavky odtahli zpet k mame a ted mam auto v teple garazi tak zitra rano uvidim zda nic neprasklo naleju novej fridex a uvidim zda se ohreje a jestli nebudou zadny problemi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.