stehla66 Odesláno 13. leden 2010 Odesláno 13. leden 2010 Tak sme dnes měli s mým sw smůlu, ráno sem nastartoval a slyšel jakýs kovový zvuk. Chvíli na to mi počítač začal hlásit že nefunguju vše od abs až po stěrače. zajel sem do servisu a myslel sem že odešel altík, ale když sem sudal spodní kryt motoru spadla mi tam kladka a řemen. asi to byla únava materiálu.... zatím je to v řešení, držte mi palce ať ten ulomený šroub půjde nějak vytočit. jako provozorium je tam menší řemen. uvítám jakkýkoliv rady Citovat
Nema307sw Odesláno 13. leden 2010 Odesláno 13. leden 2010 Mal som podobny problem. Po vymene rozvodov mi ani nie po 500 km zacala ta kladka piskat, tak som sa vratil naspat do servisu. Chceli ju dotiahnut ale zistili ze je nejaka vyosena. ked sa odsroboval ten stift, tak mechano zbadal ze je ohnuty a ked ho chcel narovnat tak sa zlomil. Dali mi tam novy, ale vyeralo to ze to bolo nalomene uz skor a ako sa to cele naplo tak to nevydrzalo. Za stift som zaplatil 200,- Sk a robota bola gratis. Citovat
stehla66 Odesláno 14. leden 2010 Autor Odesláno 14. leden 2010 tak už je hotovo, na starý šroub sem navařil matku a krásně šla vytočit. no a cena nového šroubu přes počáteční obavy byla jen 120kč. a to se podivovali i v peugeotu.pro sicher sem tam dal nový řemen a má 307sw už opět brázdí české komunikace Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.