weninger Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 zdar chlapy,, tece mi voda kolem plastovyho kolinka co je dole na chladici a na kterym je nasazena hadice,, premyslim ze bych koupil do vody tu smes jestli to neutahne,, nevite kolik vody se vejde do hdicka,, nevite jak to jde jinak spravit, nerak bych daval novej chladic,, a nevite kolik se pohybujou starsi chladice na vrakacich?? Citovat
dolly1010 Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Rozhodně bych starší chladič nedoporučoval Zkus do toho dát ten utěsňovač. Známej měl taky někde díru, pridal tam nějaký svinstvo na děravý chladiče a už s tim asi pátej rok úspěšně jezdí Citovat
weninger Odesláno 27. prosinec 2009 Autor Odesláno 27. prosinec 2009 ale prave potrebuju vedet kolik je tam vody,, abych tam dal spravne mnozsvi,, hned zittra ho pojedu koupit Citovat
Guest servisman Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 nový je sice palba okolo 4000 ale zase jistota /řádní členové ještě sleva/ než bych kupoval za litr starší a po roce řešit tečení a sháňka nového objem chladící soustavy okolo 8 l Citovat
dolly1010 Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Chladič má tu nevýhodu, že je blízko u země a pokud se jezdí s autem v zimě, tak se nevyhne soli. Jeden chlap od nás z práce měnil chladič na dízlovej Xsaře a říkal, že spodních 15 čísel bylo jako perník Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.