309GT Odesláno 10. prosinec 2009 Odesláno 10. prosinec 2009 Gut1986 : Moje řeč...ale čeho je moc toho je příliš Ale už jsem viděl horší brekekeše,viz vlákno kousek vedle Citovat
AKCZ Odesláno 10. prosinec 2009 Odesláno 10. prosinec 2009 Původně zaslal: Gut1986 Já osobně si myslím, že je důležitý, aby se auto líbilo majiteli. Můj vkus to sice taky není, ale proti gustu, žádnej dišputát, nebo jak se to říká... S tim plne souhlasim.. treba si to tady cte a rika \"Vy blbci.. nevite o cem to je\" Citovat
Dundee Odesláno 10. prosinec 2009 Odesláno 10. prosinec 2009 Myslim, že už jsem ho párkrát potkal:myslim Jednou se mi chtěl dokonce podívat do kufru, co jsem si koupil:bojim Citovat
Guest Scratch Odesláno 10. prosinec 2009 Odesláno 10. prosinec 2009 a cos tam mel zajimaveho? Citovat
omegascream Odesláno 11. prosinec 2009 Odesláno 11. prosinec 2009 kebyže nahú ženskú, pozriem sa aj ja Citovat
domikra Odesláno 11. prosinec 2009 Odesláno 11. prosinec 2009 někdo se snaží si doladit vzhled auta a vy ho hned vemete na do parády:bacha:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.