Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
Odesláno

jinak sem opet pokrocil. dodelaval dasli vecy: opravena kulicka razeni,nalisovali sme novy akceleracni silentblok a nový chladič.Jinak už jsou ve voze veškeré náplně.Jinak my asi odesel novy palec,ktery ma najeto tak 500km a nejde pres nej jiskra.tak dens dam zatim starsi a znad uz ji zase natocim konecne :)

post-5528-14109617196981_thumb.jpg

Odesláno

tak záhada vyřešena.Neviděla mi to pořád ŘJ tak sem vzal jiný MIčkový svazek a šel kabel po kabelu až na to přišel.Jeden kabel byl špatně ukostřen :) Po vyblikání nehlásí žádnou chybu.ale díky už slabé baterce akorát párkrát střelila do výfuku.Přes noc baterku nabiju a vyzkouším.Jinak při pátrání po kabelech sem narazil na tajný vypínač pod volantem... :roker

post-5528-14109617330923_thumb.jpg

Odesláno

tak auto sem kompletne dostrojil,dozajopil vse,vymenil sem svorky na baterku a nic.Tak sem zkusil zanovni nabitou baterku a taky nic.Uz nevim proc to zase nestartuje! Starter cvaka ale nenaskoci... :myslim

post-5528-14109617466356_thumb.jpg

  • O 2 týdny později...
Odesláno

takže nakonec sem se rozhodl už neřešit pořád nějaké problémi s motorem a udělam komplet GO spodku motoru.Hlavu už mám,tak ještě spodek,aby motor byl jak nový! bude to asi běh na delší trať,ale chtěl bych na jaře příští rok vyjet v plné kráse :papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...