SV 24 Odesláno 22. duben 2011 Autor Odesláno 22. duben 2011 po menším boji byl konečně venku... Citovat
SV 24 Odesláno 22. duben 2011 Autor Odesláno 22. duben 2011 udělal sem rozvody a mohl do auta... Citovat
Hroche Odesláno 22. duben 2011 Odesláno 22. duben 2011 super chlape je mi jasný čím jedeš na sraz Citovat
SV 24 Odesláno 22. duben 2011 Autor Odesláno 22. duben 2011 no doufám.že vše stihnu a pofrčím gtičkem... jinak bych jel asi 605ťulí Citovat
SV 24 Odesláno 11. květen 2011 Autor Odesláno 11. květen 2011 jinak sem opet pokrocil. dodelaval dasli vecy: opravena kulicka razeni,nalisovali sme novy akceleracni silentblok a nový chladič.Jinak už jsou ve voze veškeré náplně.Jinak my asi odesel novy palec,ktery ma najeto tak 500km a nejde pres nej jiskra.tak dens dam zatim starsi a znad uz ji zase natocim konecne Citovat
SV 24 Odesláno 16. květen 2011 Autor Odesláno 16. květen 2011 a mám v super stavu kapsy do dveří za které ještě jednou moc děkuji Mikeemu z 205clubu! Citovat
SV 24 Odesláno 17. květen 2011 Autor Odesláno 17. květen 2011 tak záhada vyřešena.Neviděla mi to pořád ŘJ tak sem vzal jiný MIčkový svazek a šel kabel po kabelu až na to přišel.Jeden kabel byl špatně ukostřen Po vyblikání nehlásí žádnou chybu.ale díky už slabé baterce akorát párkrát střelila do výfuku.Přes noc baterku nabiju a vyzkouším.Jinak při pátrání po kabelech sem narazil na tajný vypínač pod volantem... Citovat
SV 24 Odesláno 23. květen 2011 Autor Odesláno 23. květen 2011 tak auto sem kompletne dostrojil,dozajopil vse,vymenil sem svorky na baterku a nic.Tak sem zkusil zanovni nabitou baterku a taky nic.Uz nevim proc to zase nestartuje! Starter cvaka ale nenaskoci... Citovat
SV 24 Odesláno 23. květen 2011 Autor Odesláno 23. květen 2011 http://www.ulozto.cz/9060286/video0000-3gp tady je řehtačka moje.Zdvihátka mlátěj jako blázen.Ale štve mě,že po ujetí x km motor zhasl a už nechce nastartovat.Doufám,že jen nějaká kostra... Startér cváká a toť vše.Motor netočí.Rozvody sou nové,svíčky,kabely,palec,rozdělovač,vstřiky Citovat
SV 24 Odesláno 5. červen 2011 Autor Odesláno 5. červen 2011 nové těsnění pod palici a půjde na auto generálkovaná hlava Citovat
SV 24 Odesláno 9. červen 2011 Autor Odesláno 9. červen 2011 takže nakonec sem se rozhodl už neřešit pořád nějaké problémi s motorem a udělam komplet GO spodku motoru.Hlavu už mám,tak ještě spodek,aby motor byl jak nový! bude to asi běh na delší trať,ale chtěl bych na jaře příští rok vyjet v plné kráse Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.