SV 24 Odesláno 24. listopad 2010 Autor Odesláno 24. listopad 2010 udělaná záslepka nárazníku.Zatim bez laku.čekán na lakyrníka s naraznikama... Citovat
SV 24 Odesláno 24. listopad 2010 Autor Odesláno 24. listopad 2010 včera sem prošel technickou.Jen je bohužel vidět počinající rez ze spoda na prazích vzadu,tak budu muset co nejdříve udělat zápalty.Zatim nic hrozného,ale předejít tomu se musí,aby mi pak ty prahy neshnuly.Pak mi bylo doporučeno pomalu výměna stabilizátorů a kuláků tak už asi vím co dostane gtičko pod stromeček Citovat
SV 24 Odesláno 24. listopad 2010 Autor Odesláno 24. listopad 2010 :)ještě fotečka když sem jel z STK Citovat
SV 24 Odesláno 24. listopad 2010 Autor Odesláno 24. listopad 2010 a ještě taková malá drobnost.Než se mi to potkalo tak sem furt honil volnoběh aby nekolísal a po go hlavy a new rozvodech drží nadherně otáčky.Za studena 1200ot./min. a po zahřátí 1000ot./min. takže radsot... Citovat
SV 24 Odesláno 3. prosinec 2010 Autor Odesláno 3. prosinec 2010 ak po pár krušných dnech plných sněhu už sem konečne pořídil zimáky a nechal je obout.Dostal sem je od známeho a maj 5mm tak tuhle zimu snima vydržim.Ještě sem je dnes nestihlh dát na auto,ale zítra na to vlétnu.Předevčírem už se díky vydatnému sněžení nedalo na letních moc jezdit Citovat
SV 24 Odesláno 3. prosinec 2010 Autor Odesláno 3. prosinec 2010 včera sem po ránu sem už vyproštoval auto lopatou :DDD to nasněžilo za noc Citovat
MIHUL Odesláno 3. prosinec 2010 Odesláno 3. prosinec 2010 tyhle Fuldy sem mel taky,super zimaky vyborne brali a to byli podobne \"sjety\" a sli fakt dobre:super Citovat
SV 24 Odesláno 6. prosinec 2010 Autor Odesláno 6. prosinec 2010 MIHUL : taky sem s nima moc spokojenej! Mám jen 5mm,ale záběr i ve hlubokém sněhu super! Citovat
SV 24 Odesláno 7. prosinec 2010 Autor Odesláno 7. prosinec 2010 lepší fotečky s kolama Myslim,že nám sluší... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.