Wenouš Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 No tak to jsem já kua ten svět je malej Citovat
Rejty Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 TEC 2000 je vyborna zalezitost...jinak olejove cesy sem cistil naftou!!!!! Citovat
SV 24 Odesláno 22. srpen 2010 Autor Odesláno 22. srpen 2010 a trochu cisty motorovy prostor... Citovat
SV 24 Odesláno 22. srpen 2010 Autor Odesláno 22. srpen 2010 juju.Někdo do mě nacouval Doladim motor a pak z venku se bude dělat.Klempířina,kola vylešit atd. [upravil dne 22/8/10 SV 24] Citovat
SV 24 Odesláno 26. srpen 2010 Autor Odesláno 26. srpen 2010 tak dnes navařen new vyfuk.Jen ten pan co to delal me moc neposlouchal a je to no... slusne to rict neumim.Zatim na zkousku tam mam stredni tlumic,ale asi ho dam stejne pryc.Je to tichy docela Citovat
SV 24 Odesláno 31. srpen 2010 Autor Odesláno 31. srpen 2010 dnes mi dorazilo tlakove cidlo na olej tak uvidime zda se neco zmeni Citovat
Dundee Odesláno 31. srpen 2010 Odesláno 31. srpen 2010 Mám pocit, že je museli smazat bez zálohy, takže asi nee. Zeptej se Kurta;) Citovat
NAVY1 Odesláno 31. srpen 2010 Odesláno 31. srpen 2010 uz by to hadam spravili, zostava len dufat. myslím, že na tom stále pracuju ale je mi čudne ze je okolo toho nejat ticho?! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.