SV 24 Odesláno 18. červen 2010 Autor Odesláno 18. červen 2010 dodelavam napis 16V na ventilovem vikua pak dostane GTIcko za odmenu,ze me ani moc nezlobi konecne novy ladeny vyfuk.Je nerezovy od RS-Type 100mm prumer plnopruchozi.Az se bude davat na auto tak se jeste vynda stredni dil tlumice a budou tam pouze svody a tento zadni tlumic.Stredni a katik nee Citovat
P4WLYK Odesláno 19. červen 2010 Odesláno 19. červen 2010 hmmm pán je gurmán držim palce ať co nejdřiv svišti btw: ten vyfuk tam plánuješ nacpat? libovka Citovat
SV 24 Odesláno 19. červen 2010 Autor Odesláno 19. červen 2010 jj ten tam pujde hned jak budu drandit! Citovat
P4WLYK Odesláno 19. červen 2010 Odesláno 19. červen 2010 no safra to bude udirna no ikdyby se mi ten vyfuk nelibil (jako že se mi libi ) tak lepši než ta lešeňovka misto tlumiče Citovat
SV 24 Odesláno 19. červen 2010 Autor Odesláno 19. červen 2010 to stopro! to bylo jen docasne! Citovat
P4WLYK Odesláno 19. červen 2010 Odesláno 19. červen 2010 tak nic jinyho, než že je to dočasně, mě ani nenapadlo Citovat
SV 24 Odesláno 19. červen 2010 Autor Odesláno 19. červen 2010 to mas recht! Sakra ja chci taky na 605 ten vzduchac! Citovat
P4WLYK Odesláno 19. červen 2010 Odesláno 19. červen 2010 dival ses na to video co sem dal k sobě do vlákna? tu zelenou upravenou? ta má vzducháč ale já přemyšlim že by mohlo jit teoreticky docela jednoduše tam hodit vzducháč z XMka... Citovat
Rejty Odesláno 19. červen 2010 Odesláno 19. červen 2010 nebo sehnat mechy s rubeny..plastove hadice...ventily a cena kolem 15tisic kdyz to splacas sam:))) Citovat
SV 24 Odesláno 19. červen 2010 Autor Odesláno 19. červen 2010 ty jo ja se bojijm,ze to tak jednoduchy nebude Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.