SV 24 Odesláno 17. březen 2010 Autor Odesláno 17. březen 2010 pažoutek dostal nové svíčky,kabely ke svíčkám a vzduchový filtr Auto se trochu zlepšilo a uýž jen doladit volnoběh a bude to super Jinak sem dělal pokusy se sportovním sáním a je to lepší s originál novým filtrem a boxem Citovat
SV 24 Odesláno 17. březen 2010 Autor Odesláno 17. březen 2010 a první doladování nárazníků.Dnes stříkán přední nárazník a ještě zítra dodělám lišty na černo Citovat
Dakie Odesláno 18. březen 2010 Odesláno 18. březen 2010 ta RZ je přidělaná fakt příšerně, udělej s tím něco.. Citovat
SV 24 Odesláno 18. březen 2010 Autor Odesláno 18. březen 2010 mala ochutnavka letnich kol.Zatim tam pujdou tyhle nez budu mit na Ouragany Citovat
SV 24 Odesláno 20. březen 2010 Autor Odesláno 20. březen 2010 dnes sem strikal zadni naraznik.Zitra vyfotim a dodam fotecky Citovat
SV 24 Odesláno 21. březen 2010 Autor Odesláno 21. březen 2010 pak sem byl dnes jezdit s gtickem a objevil se mensi problemek... kape mi nekde voda a nevim kde.Pumpa mi netece u rozvodu je sucho takze se mi zda,ze tece nekde okolo toho ,,tecka,, u motoru dole jak jsou hadice neni to moc ale kape to! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.