SV 24 Odesláno 2. březen 2010 Autor Odesláno 2. březen 2010 dnesni rozborka motoru,kvuli zjistene vade na krase.U svicek se objevil olej.Tak sem sundal viko a vse pretesnil,tak snad bude klid! Citovat
SV 24 Odesláno 3. březen 2010 Autor Odesláno 3. březen 2010 tak pretesneno a motor opet slozen z5.Svicky vycisteny.Tak snad uz bude klid Jinak me casem ceka olej (menim kazdych 5tis. radsi),svicky,kabely a zitra mrknu na rozdelovac... Pote zadni desticky a lozisko na spojce Citovat
SV 24 Odesláno 4. březen 2010 Autor Odesláno 4. březen 2010 dnesni dolakovani trmenu.uz byly dost oloupane tak sem dal zbytek barvy co mi zbyla po minule 309ce.Casem asi dam spis modre Citovat
Marlin Odesláno 5. březen 2010 Odesláno 5. březen 2010 já bych to viděl na kompletní renovaci Citovat
SV 24 Odesláno 13. březen 2010 Autor Odesláno 13. březen 2010 tak objednána nová ECU 118kw ze zahraničí.Už se těšim až dorazí a vyzkoušííím ji! Citovat
SV 24 Odesláno 13. březen 2010 Autor Odesláno 13. březen 2010 jinak mě těd čekaj výměny svíček,kabelů ke svíčkám a vzducháč Citovat
Vokys Odesláno 13. březen 2010 Odesláno 13. březen 2010 jako nová jednotka nebo co?a bude ti tam určitě pasovat? Citovat
BiFF Odesláno 13. březen 2010 Odesláno 13. březen 2010 To ma snad zjistene jestli bude, kazdopadne v nich je rozdil v patici na pripojeni!! Citovat
SV 24 Odesláno 13. březen 2010 Autor Odesláno 13. březen 2010 jj pasovat bude a pujde mi tam.Uplne nova neni to bych ty penize nedal ale je dobra tak uvidime jak to bude znat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.