SV 24 Odesláno 14. srpen 2012 Autor Odesláno 14. srpen 2012 poprvé co ji mám máme plnou nádrž Citovat
SV 24 Odesláno 23. srpen 2012 Autor Odesláno 23. srpen 2012 tohle není 306.tohle je budík na tlak oleje Citovat
SV 24 Odesláno 23. srpen 2012 Autor Odesláno 23. srpen 2012 tak na dovče sem se neflákal.Krom komplet mytí,leštění a čištění interiéru sem přilepil zpět křidýlko,vyměl zámek kufru,poopravil orezlá místa,opravil kastlík a naistaloval ,,prozatim\" origo zástěrky než dorazí bílé a hlasíme návrat o originál předním lampám Citovat
Tom_206 Odesláno 23. srpen 2012 Odesláno 23. srpen 2012 Nádhera, nemám slov Akorát co ta řadící páka ? Citovat
SV 24 Odesláno 23. srpen 2012 Autor Odesláno 23. srpen 2012 víím hnus.Origo nemám a zatim sem to neresil,protoze tahle aspon padne dobre do ruky Citovat
John Odesláno 25. srpen 2012 Odesláno 25. srpen 2012 Pěkný pěkný... nejvíc se mi líbí ta fotka s tím kaslíkem tolik kabelů Citovat
SV 24 Odesláno 27. srpen 2012 Autor Odesláno 27. srpen 2012 konečně se ,,závodníma\" lapačema nečistot Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.