Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

tak miami už drží ot.jak má.Teď musim doladit,proč spíná pouze jedna vrtule sahary a proc až před skoro 100 stupni.Dále sem vyměnim akcelerační silentblok,motorový + ty dva malé silentbloky a motor se stále hýbe :myslim vyměnil sem i těsnění vyfuku,ale taky nepomohlo.Snad to má spojitost s tim pohybem motoru

Odesláno

představuji celkově 9. 309 a 6. GTi16.Jedná se o 108kw verzi,r.v.92,v roce 97 dovezená ze Švýcar a pán ji dodnes měl.Tedy jsme celkově 3.majitelé.Má nakrouceno 150tis. a motor šlape jak hodinky.Pánovi je 64let a těžko se s ní loučil :) má nové brzdy,před 3 lety dělaná zadní náprava,nová baterka Bosch a chladič.Dále dělaný startér a altík...

post-5528-14109624885178_thumb.jpg

Odesláno

No a to je ten problém, proč pak nikdo nikde nemůže sehnat žádný GTI16 nebo něco podobnýho. Protože to Štěpán všechno vyžere a odveze si na píseček. :bacha

Samo je to jen závist, gratuluju. :aut A co z ní bude? Dárce nebo jí taky hodláš zrenovovat ?

  • O 4 týdny později...
Odesláno

tak již zahajuji sezonu s Miami :D už nám jdou i sahary.Jen vyměnit jeden silentblok na motoru a je vše ok.Máme hotovy všechny silentbloky a komplet přední nápravu vč.ramen.Ještě opravit zadní brzdič,odvzdušnit a můžeme lítat.Dále máme v plánu předělat výfuk tak uvidíme ;)

post-5528-1410962543261_thumb.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...