SV 24 Odesláno 27. květen 2012 Autor Odesláno 27. květen 2012 tak šedivka dostala origo světla do nárazníku a origo krytku Citovat
SV 24 Odesláno 2. červen 2012 Autor Odesláno 2. červen 2012 tak miami už drží ot.jak má.Teď musim doladit,proč spíná pouze jedna vrtule sahary a proc až před skoro 100 stupni.Dále sem vyměnim akcelerační silentblok,motorový + ty dva malé silentbloky a motor se stále hýbe vyměnil sem i těsnění vyfuku,ale taky nepomohlo.Snad to má spojitost s tim pohybem motoru Citovat
SV 24 Odesláno 8. červen 2012 Autor Odesláno 8. červen 2012 představuji celkově 9. 309 a 6. GTi16.Jedná se o 108kw verzi,r.v.92,v roce 97 dovezená ze Švýcar a pán ji dodnes měl.Tedy jsme celkově 3.majitelé.Má nakrouceno 150tis. a motor šlape jak hodinky.Pánovi je 64let a těžko se s ní loučil má nové brzdy,před 3 lety dělaná zadní náprava,nová baterka Bosch a chladič.Dále dělaný startér a altík... Citovat
Fuller Odesláno 8. červen 2012 Odesláno 8. červen 2012 No a to je ten problém, proč pak nikdo nikde nemůže sehnat žádný GTI16 nebo něco podobnýho. Protože to Štěpán všechno vyžere a odveze si na píseček. Samo je to jen závist, gratuluju. A co z ní bude? Dárce nebo jí taky hodláš zrenovovat ? Citovat
Slipkont Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 :o:o:o Tohle je opravdu neskutečný .. Lesk jak blek .. Radost pohledět Citovat
SV 24 Odesláno 6. červenec 2012 Autor Odesláno 6. červenec 2012 tak již zahajuji sezonu s Miami už nám jdou i sahary.Jen vyměnit jeden silentblok na motoru a je vše ok.Máme hotovy všechny silentbloky a komplet přední nápravu vč.ramen.Ještě opravit zadní brzdič,odvzdušnit a můžeme lítat.Dále máme v plánu předělat výfuk tak uvidíme Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.