wooody Odesláno 24. listopad 2009 Odesláno 24. listopad 2009 zdarek, našel jsem tento inzerát, a nevýte na kolik by vyšlo přečalounění???? tak baj vočko..... a pude to i do 5dvířka? Citovat
Andreww Odesláno 24. listopad 2009 Odesláno 24. listopad 2009 Co se týká přečalounění ti neporadím, ale do 5-ti dvířka asi ee. Předek asi jo, ale zadek tam nedáš a navíc nemá sklápění. Počkej na další názory. Citovat
wooody Odesláno 24. listopad 2009 Autor Odesláno 24. listopad 2009 tak sklápění mě netíží, v zádu stejně bude audio zástavba......... Citovat
Andreww Odesláno 24. listopad 2009 Odesláno 24. listopad 2009 Jsou to sedačky z cabria, tak nevím. Přesně tyhle tady shání Tommas11...jen ten stav nic moc. Citovat
oni Odesláno 24. listopad 2009 Odesláno 24. listopad 2009 tohle je fakt pecka, koukal jsem na to, byt v lepsim stavu, tak uz bojuju, do me cervene metly by sedli jak prdel na hrnec. Citovat
Andreww Odesláno 24. listopad 2009 Odesláno 24. listopad 2009 V mém případě už by to byla druhá změna sedaček během týdne:) Takže nic Citovat
wooody Odesláno 24. listopad 2009 Autor Odesláno 24. listopad 2009 proto mě zajímá ta oprava, pokud to bude přijatelný tak je asi vemu Citovat
oni Odesláno 24. listopad 2009 Odesláno 24. listopad 2009 tak se zeptej clena sobola, ten do toho preci dela... Citovat
Andreww Odesláno 24. listopad 2009 Odesláno 24. listopad 2009 Jo není nad věci, které se dají opravit trochou kitu... Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 24. listopad 2009 Odesláno 24. listopad 2009 Woody to des do te 306 ky uplne oddelat zadni repro zastavbu ? Ja nevim, ale do 3 dvirka by sem si nic takoveho asi nedal, jelikoz bych se nemnel dostat ani jak dozadu bez prelizani neceho, kdyz mi treba neco upadne pod sedacku ... Inak zadni lavice by mala byt uplne stejna medzi 3 dvirkem, 5 dvirkem, sedanem a breakem. Tak mozna i medzi kabriem ... Citovat
oni Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 rozhodne neni, zadni operna cast na zada je uz 5dverka a sedana v hornich rohach uzsi nebo sirsi, ted jsme na to koukali s grimxem a urco tam v jednom pripade vznikne mezera Citovat
wooody Odesláno 25. listopad 2009 Autor Odesláno 25. listopad 2009 Původně zaslal: Lubk0 Woody to des do te 306 ky uplne oddelat zadni repro zastavbu ? Ja nevim, ale do 3 dvirka by sem si nic takoveho asi nedal, jelikoz bych se nemnel dostat ani jak dozadu bez prelizani neceho, kdyz mi treba neco upadne pod sedacku ... Inak zadni lavice by mala byt uplne stejna medzi 3 dvirkem, 5 dvirkem, sedanem a breakem. Tak mozna i medzi kabriem ... já ji nebudu oddeělávat, zatim tam žádnou nemám ale bude tam, a bude zabírat celej kufr, takže mě sklápění seaček nějak netrápí.... Citovat
309GT Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Kua:bacha Jestli ti vyjde tak mi pak napiš kde parkuješ Je to pěkný! Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 25. listopad 2009 Odesláno 25. listopad 2009 Ach jo, ja sem byl v tom, ze mas 3 dvirko, a ze das dopredu nesklapatelne sedacky Sry Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.