Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

má pokovená skla, mlhovky ve fešném spojleru, klimatizaci, abs, servo, el. okna, 4*kotouče, tažné, červeně podsvícené budíky a přístroje, dvojitá světla, motor 1,8TD při koupi mělo po repasi čerpadlo BOSCH, zadní náprava repasovaná s maznicema, plní EURO1

- je to přestavba z BRD dotažena benzinová 405 předělána v ČR na tento dýzl.. podle mého opravdu pěkně

Odesláno

ano, vše se porouchává a opotřebovává..

nějaké věci jsem už také předělal, třeba chyběly kabely k sahaře takže se vrtule prostě netočily, což bylo při poštěné klimě a 35 stupních venku nelibé..

nějaké žárovičky byly popraskané..

tažné nebylo v TP..

spousta rozměrů pneu nebylo v TP..

.. to už je vyřešeno od 155/14 po 205/50/15 ..

.. vše legálně zapsáno v TP ..

Odesláno

klasická porucha, voda lítá všude kde nemá..

ajaj hlava k.o.

rozdělal jsem, dal srovnat přetlakovat a byla ok, jen těsnění vlivem stáří podfouklo..

[upravil dne 12.11.2009 ondra123]

post-0-1410961084135_thumb.jpg

Odesláno

dodělání takových tech věcí typu, znak peugeot..

klasika oleje po 10tkm, filtry, kapaliny, rozvody..

prachovky na poloosách, ramena, čepy

teď před prázdninama a víletem do Bulharska, Rumonska, Srbska

kotouče desky - předek zadek, geomerie

kola a pneu 195/55/15 ecoconti - supr gumy, tichonké (2400kus)

po příjezdu

řízení, tlumiče (díry v silnici Rumonsko)

jinak pohoda klídek, ťuky ťuk

[upravil dne 12.11.2009 ondra123]

  • O 4 týdny později...
Odesláno

Díky..

jojo.. už jsem se setkal s lidičkama, kteří o této 405 vědí:)

pořád krásně šlape, stačí trocha udržby..

chtěl jsem ji vyměnit za nějaké jiné autí, ale zatím jsem nenašel něco co by mě natchlo tak jako tato 405

-je pořád vzhledem nadčasová a když se umyje, radost pohledět:)

abych nezapoměl udělal jsem dutiny, aby vydržela:) pokud bude stále šlapat tak v létě by měla navštívit své rodiště s Frantíky..

pro doplnění: v Rumonsku taková jáma na hlavním tahu, až hrůza = vůle v řízení, ohlý tlumič !!!

[upravil dne 19.12.2009 ondra123]

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...