ondra123 Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 je tomu už přez 2 roky co jsem zakoupil na Vysočině mé autí. tahto nějak vypadalo: [upravil dne 12.11.2009 ondra123] Citovat
ondra123 Odesláno 12. listopad 2009 Autor Odesláno 12. listopad 2009 [upravil dne 12.11.2009 ondra123] Citovat
ondra123 Odesláno 12. listopad 2009 Autor Odesláno 12. listopad 2009 má pokovená skla, mlhovky ve fešném spojleru, klimatizaci, abs, servo, el. okna, 4*kotouče, tažné, červeně podsvícené budíky a přístroje, dvojitá světla, motor 1,8TD při koupi mělo po repasi čerpadlo BOSCH, zadní náprava repasovaná s maznicema, plní EURO1 - je to přestavba z BRD dotažena benzinová 405 předělána v ČR na tento dýzl.. podle mého opravdu pěkně Citovat
ondra123 Odesláno 12. listopad 2009 Autor Odesláno 12. listopad 2009 ano, vše se porouchává a opotřebovává.. nějaké věci jsem už také předělal, třeba chyběly kabely k sahaře takže se vrtule prostě netočily, což bylo při poštěné klimě a 35 stupních venku nelibé.. nějaké žárovičky byly popraskané.. tažné nebylo v TP.. spousta rozměrů pneu nebylo v TP.. .. to už je vyřešeno od 155/14 po 205/50/15 .. .. vše legálně zapsáno v TP .. Citovat
ondra123 Odesláno 12. listopad 2009 Autor Odesláno 12. listopad 2009 klasická porucha, voda lítá všude kde nemá.. ajaj hlava k.o. rozdělal jsem, dal srovnat přetlakovat a byla ok, jen těsnění vlivem stáří podfouklo.. [upravil dne 12.11.2009 ondra123] Citovat
ondra123 Odesláno 12. listopad 2009 Autor Odesláno 12. listopad 2009 dodělání takových tech věcí typu, znak peugeot.. klasika oleje po 10tkm, filtry, kapaliny, rozvody.. prachovky na poloosách, ramena, čepy teď před prázdninama a víletem do Bulharska, Rumonska, Srbska kotouče desky - předek zadek, geomerie kola a pneu 195/55/15 ecoconti - supr gumy, tichonké (2400kus) po příjezdu řízení, tlumiče (díry v silnici Rumonsko) jinak pohoda klídek, ťuky ťuk [upravil dne 12.11.2009 ondra123] Citovat
oni Odesláno 12. listopad 2009 Odesláno 12. listopad 2009 Stejne 405-tky maj neco do sebe! pekny auti mas... Citovat
Martin Mi16 Odesláno 18. prosinec 2009 Odesláno 18. prosinec 2009 Tohle auto znám,taky sem s ním občas jezdil :-) a dovezla mi domů jedno bmw..svět je malej...Byla ale pěkná co si pamatuju,takže ať slouží Citovat
ondra123 Odesláno 19. prosinec 2009 Autor Odesláno 19. prosinec 2009 Díky.. jojo.. už jsem se setkal s lidičkama, kteří o této 405 vědí pořád krásně šlape, stačí trocha udržby.. chtěl jsem ji vyměnit za nějaké jiné autí, ale zatím jsem nenašel něco co by mě natchlo tak jako tato 405 -je pořád vzhledem nadčasová a když se umyje, radost pohledět:) abych nezapoměl udělal jsem dutiny, aby vydržela:) pokud bude stále šlapat tak v létě by měla navštívit své rodiště s Frantíky.. pro doplnění: v Rumonsku taková jáma na hlavním tahu, až hrůza = vůle v řízení, ohlý tlumič !!! [upravil dne 19.12.2009 ondra123] Citovat
ondra123 Odesláno 6. březen 2010 Autor Odesláno 6. březen 2010 tak po zimě výměna levého čepu na ramenu.. po této zimě pokoukávám po 4x4 [upravil dne 6.3.2010 ondra123] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.