Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka air bagu


Cardaaa

Recommended Posts

Zdravím všechny 106káře.. naskytl se další probléém... tak jsu pro radu za zkušenějšími... Občas se mi stane že když nastartuju kontrolka air bagu začne blikat...po chvilce jen svítí. Tak tedy zastavím chcípnu pak zase nastartuju a vše je ok kontrolka zhasne samostatně jak má.:myslim někde jsem se dočetl že air bag nebo jenom nějakej kroužek by se měl po 10 letech vyměnit... mohlo by to být tím? předem moc dík za odpovědi zatim zdar a at vám frantíci lítaj o 106:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělalo též, ale né na Pažoutkovi. :aut Dělal to spojovací el. kroužek nezi sloupkem řízení a volantem(airbakem). poznal jsem to tak, že se rossvítila kontrolka airbaku a nešel klakson. (ford má tu-tů na volantě). kroužek jsem vyměnil a fakčí doposud..:super Jak řídící jednotka pytlů zjistí nějakou závadu odpojíse a rozsvítí kontrolku. Jestliže je to špatný kontakt, tak po znovu zapnutí zapalování závada zmizí. Skus točit a třepat volantem tak dlouho, dokud se kontrolka nerozsvítí- Jak ano- tak je to ten kroužek. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Meky

ja uz mam vse v cajku ---- prestalo to samo ... :P:P:P

ahoj, podle toho co pises mi to prijde jako spatny kontakt ,,,,, mel jsem to u golfa IV v airbaku v sedacce, a delalo to presne co pises jednou slo a pak zas neslo, a chyba nastala v dobe kdy jsem hodne soupal sedackama do max, poloh, tak jsem to hodil na Vag a pak jen vlezl pod sedacku a docvak kabl s konektorem,,,, zkus se potom popídit....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak sem se po tom pídil a narazil sem na problém u spolujezdcový sedačky...respektive u pyropásu.. nevím z jakého důvodu majitel předemnou nahradil starý kabel který vede od pyropásu novým a satrý tamnechal... myslíte že by to mohlo být příčinou toho rozsvěcení kontrolky air bagu??

http://img97.imageshack.us/img97/7281/p1010015yh.jpg

http://img513.imageshack.us/img513/4153/p1010018rd.jpg

modrý straý...červený nový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když sem pegího koupil, měl sem ten samej problem .. a bylo to konektorem kterej se nachází pod sedačkou na kabelu kterej vede od piropatron ze sedačky kamsi do podlahy .. místo konektoru sem dal čokoládu a doted je klid. Na tvé focte se mi zdá že to bývalý majitel vyřešil jinak a místo konektoru tam ty dráty smotal .. otázka jestli je smotal správně :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem ten samej problém, bylo to v drátech pod sedačkou, byl tam jen špatnej kontakt, trochu jsem si s těma drátama pohrál a problém byl vyřešenej. Příčinou bylo asi to že jsem měl pod sedačkama petku s pitím a jak tam lítala a narážela do toho kabelu, tak se to tam nějak lehce pojebalo, nebo když někoho vezeš vzadu a třeba nohama může narušit v konektoru kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

V příručce se píše :

Pozor, jestliže se kontrolka :

- nerozsvítí při zapnutí zapalování

- nezhasne po šesti vteřinách po zapnutí zapalování

- bliká po dobu pěti minut a pak zůstane rozsvícená,

obraťte se na servis peugeot.

Systém je navržen tak, aby byl plně funkční

po dobu deseti let. Po této době jej nechte vyměnit.

Mě to začalo blikat a po pěti minutách svítit po tom,

co jsem vyměňoval všechny žárovky v palubce za diody.

A dělá mi to furt :( musím to nejak pořešit.

Prostě bliká a opravdu po pěti minutách (stopoval sem to) svítí.

A tak furt dokola.

[upravil dne 10/9/10 od Syslus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpojit před tim baterku ??

Jo a rozmontovat volant se dá jak?

Aby mi to nevystřelilo do xsichtu..

pod sedadla sem se díval, pod spolujezdcovým

je konektor a v něm dva draty, pod řidičem,

jsou dva draty propojene(ještě nevim jakym způsobem).

Zamotane izolackou. Patrony sou v pořádku. Víc sem nezjistil, už byla tma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...