Peta-k Odesláno 30. říjen 2009 Odesláno 30. říjen 2009 zdrawim dneska jsem boural hnutej chladič ale je ok naštěstí potom naraznik hnutej ten jsem dal na zpatek sice tam moc nesedi ale na to kašlu ale nejvetši problém mam se svetli potřebuju obe svetla přeni tak potřebuju poradit jestli do roku 98 jsou všecky svetla na 106kach stejny nebo nee odkaz je tady http://aukro.cz/search.php?string=peugeot+106&from_showcat=1&category=7756&country=56 myslite ze by pasovali na muj model rok 92???dikes moc a cena je taky přijatelna ne\\,,,?? [upravil dne 30/10/09 Peta-k] Citovat
GhosTypeR Odesláno 30. říjen 2009 Odesláno 30. říjen 2009 Ty tam budou pasovat na sto procen...:superOd roku 96- jsou svetla s blinkrem v celku pokud se nepletu.. Citovat
Fr3sh Odesláno 30. říjen 2009 Odesláno 30. říjen 2009 jj je to tak, delali se dva typy svetel...celek s blinkrem a pak bez blinkru... Citovat
Peta-k Odesláno 30. říjen 2009 Autor Odesláno 30. říjen 2009 takže nemusim se bat ze by tam nahodou nešli jo,??určo tam budou pasovat? Citovat
Lentilka Odesláno 31. říjen 2009 Odesláno 31. říjen 2009 kdybys chtěl přední světla tak se mi dvě válí doma... na starej model... Citovat
Lentilka Odesláno 1. listopad 2009 Odesláno 1. listopad 2009 ti je pošlu aj s učtem a ty mi pošleš kolik pošleš + 80 za poštu ale myslim že blinkry tam nejsou... a mam aj zadní kdybys chtěl... [upravil dne 1.11.2009 Lentilka] Citovat
Peta-k Odesláno 1. listopad 2009 Autor Odesláno 1. listopad 2009 chapu dobře ze kolik pošlu tak pošlu???tak aspon kolik jsi představuješ? Citovat
Peta-k Odesláno 1. listopad 2009 Autor Odesláno 1. listopad 2009 a stači jen ty přední bez blinkru!!! Citovat
Lentilka Odesláno 2. listopad 2009 Odesláno 2. listopad 2009 ja je mam zadarmo tak mi staci jen posta:) ale muzu je poslat az o vikendu... ted sme v liberci na montážích... Citovat
Peta-k Odesláno 5. listopad 2009 Autor Odesláno 5. listopad 2009 tak dneska jsem mel nastartovany auto a jakmile se ohřala voda v chadiči tak mi chladič začal nekde ze zdola tict vim ze to je nekde plastovy ruply\'\'nevite jak to zalepit nebo zpravit?nebo nevali se vam nekomu chladič doma na muj model???jaka by byla cena?fungl novej se mi kupovat nechce!!dikes za rady! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.