Guest Fshelby Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Co všechno budu muset vyměnit když budu chtít dopředu dát na auto čirý světla? jsou to ty H7. Citovat
Voighta Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Záleží jaký maš model jestli starý 93-97 ( blinkry jsou oddělené od světel ),nebo novejší 97-01 kdy je součástí světla ? Jestli starý tak tady je jednou vlákno kde se to probíralo Jinak už se to tu řešilo mockrát stačí pohledat. [upravil dne 21/10/09 Voighta] Citovat
Voighta Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Co se týče plechařiny a plastů tak nic,jen nevím jak je to s elektrikou ( konektory a páčka pod volantem ) Já mám starší,takže v tomhle si nejsem jistej. [upravil dne 21/10/09 Voighta] Citovat
Guest Fshelby Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 a neviš kde se to tu řešilo nemůžu to nějak najít?? Citovat
domikra Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 jestli máš model 98 tak to půde bez problému:super Citovat
Guest Fshelby Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 jo mam model 98 a nejake upravy konekrotu budu muset udelat??? Citovat
domikra Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 pravděpodobně ne,ale chybička se může vloudit. Citovat
kovi306 Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 pokud se nemílín tak 98 měla eště H4 žárovky ne???a nová třeba 2000 jako mam já má H7 takže bys musel přidat asi relé protože H4 svítí bud dálkový nebo tlumený ale u 2000 jsou ěx H7 takže svítí jak tlumený tak dálkový...myslim že sem to tu někde vyděl, asi totu bylo řešeno:myslim:papa Citovat
Ohryy Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Mrkni na lampu... Pokud tam je 2 x H7, nemusíš předělávat vubec nic... Pokud H4, musíš to poupravit... Citovat
Guest Fshelby Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 dobre mrknu se na lampy. a když by byly H4 tak bych musel udělat jakou úpravu?? Citovat
Guest Fshelby Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 dobre mrknu se na lampy. a když by byly H4 tak bych musel udělat jakou úpravu?? Citovat
309GT Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 Světla budeš dávat originál nebo tuning?Dá se sehnat přechodka z H4 na H7-H1,k angel eyes to dávají.... Citovat
Guest Fshelby Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 chtěl bych tam dát originálni protože angel eyes má pomalu kazdy. A kde se dá ta přechodka koupit? Citovat
Andreww Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 Já jsem měnil původní H4 za AE 2xH1 a nic jsem neupravoval. Jen jsem si později vyměnil páčku světel za nový model, takže mi teď teda svítí dálkové společně s tlumenými. Citovat
kmotrik Odesláno 22. říjen 2009 Odesláno 22. říjen 2009 no z H4 na 2xH1 problém není ... problém je pokud by se dávali světla obráceně tedy z 2xH1 na H4 svítili by obě vlákna žárovky a u H4 by to nedělalo dobrotu pak se dává pomocní relátko přes který se vede proud jen k dálkovým. Citovat
Venca 306 Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 Taky jsem dával čirý světla a žádnou páčku jsem neměnil. Tlumený a dálkový mi svítí každý zvlášť, ale vůbec mi to nevadí a ani na STK nic neříkali, takže bych to neřešil;) [upravil dne 23/10/09 Venca 306] Citovat
Guest Fshelby Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 Takže když tam dam 2x H7 bude vše ok?? Citovat
Venca 306 Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 Jj, jen ti budou svítit tlumený a dálkový zvlášť. Táta má opla astru G a ta to má jako stnadard, takže bych to fakt neřešil:roker Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.