Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj! Mám otázku? Nešlape nám mechanické podávací palivové čerpadlo.Je umístěno na bloku motoru. Jde o P 205 1.0 z r. v. 1986. Nenašel jsem v něm však žádnou vadu. Jaké máte zkušenosti s poruchami a opravami,případně kde se dá sehnat nové či v dobrém stavu? Prošel jsem internet, mají ale všude mají nové, ale je tam dodací lhůta min. měsíc. Poradí mi někdo? Moc díky za tipy a rady.

Odesláno

no takže :

1) nové neseženeš

2) starší bude mít ty stejné problémy jako to Tvoje

3) pojmem nešlape jsi asi popsal stav, že se aut ozastavilo , benzín je v nádrži a ne v karburátoru

4) přidej nějaký odkaz na ten net

5) poradím klidně

a) demontuj hadice

b) povol 2 x šroub M8, co drží čerpadlo na bloku

c) polož prst na kalenou tyč D cca 8mm, co ční z bloku a zkus někoho požádat, ať ti krátce nastaruje

d) pokud se tyč hýbe nahoru a dolu, můžeš vyloučit závadu v motoru

e) nejpravděpodobnější je prasknutí membrány - povol asi 8 šroubků M4 po obvodu.

f) Pokud je membrána OK, může být špatný unašeč , většinou ulomený

Zkus prověřit něco z tohoto a napiš, kde je zakopaný pes.

[upravil dne 19/10/09 kobra]

  • O 3 týdny později...
Odesláno

14 dní pryč, jak to dopadlo. Docela by mě zajímalo, jestli je někde k mání náhradní membrána , tu bych si i do kufru vhodil , jako spar parts.

Zdarec

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...