Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdar. Vedel by mi niekto poradiť, kde by som si mohol dať domontovať displej pre palubný počítač (momentálne mám dispej, kde mi ukazuje len čas) + zrejme bude potrebné túto funkciu aj nejakým spôsobom odblokovať. Mám P206 r.v. 2008. Dá sa jedným ťahom vyriešiť aj teplomer. Vopred ďakujem za odpovede a rady.

Odesláno
Původně zaslal: cimino

Zdar. Vedel by mi niekto poradiť, kde by som si mohol dať domontovať displej pre palubný počítač (momentálne mám dispej, kde mi ukazuje len čas) + zrejme bude potrebné túto funkciu aj nejakým spôsobom odblokovať. Mám P206 r.v. 2008. Dá sa jedným ťahom vyriešiť aj teplomer. Vopred ďakujem za odpovede a rady.

kedze mas multiplex uz v aute (od roku 2003) da sa urcite, lenze boli nejake tie roky mozno uz aj rok 2008 kde zablokovali dodatocnu aktivaciu palubneho pocitaca a veci okolo toho.. tak je to len o tom ze skusit, ci to pojde, alebo nie... resp. podla mna, prehratie software-u by mozno pomohlo... a tym by ti to slo... moj nazor :papa

Odesláno

ja neviem, nemam dobru skusenost so servisom v peugeote. Hlavne, co sa tyka ochoty. Zo srandy zistim, co by to tam stalo a napisem potom (teda, ak budu takí ochotní a odpíšu mi na mail)...snáď prekvapia...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...