GRiMx Odesláno 4. říjen 2009 Odesláno 4. říjen 2009 nevíte kde by se dalo sehnat nějaký slušný křídlo na 306 sedan... já jsem našel zatím jen samý originály a to je dosti malý.. chtěl bych něco většího, ale zase ne nějakou zběsilost popřípadě křídlo na jiný auto co by na 306 sedlo.. líbí se mi např. něco takového: Citovat
GRiMx Odesláno 4. říjen 2009 Autor Odesláno 4. říjen 2009 nejvíc bych chtěl tohle a myslím, že by to na ten sedal krásně padlo ale je bez atestu Citovat
Dakie Odesláno 4. říjen 2009 Odesláno 4. říjen 2009 na sedánka bych volil něco decentnějšího tohle mi přijde moc brutální Citovat
Voighta Odesláno 4. říjen 2009 Odesláno 4. říjen 2009 Tady máš jeden odkaz na sedana , http://www.ecosse-peugeot.co.uk/show_product.asp?id=99 ,akorát je to z Anglie [upravil dne 4/10/09 Voighta] Citovat
309GT Odesláno 4. říjen 2009 Odesláno 4. říjen 2009 Nedal bych na auto ani jedno:myslim Co se na křídlo vykašlat a jít sladkou a decentní cestou;) Citovat
kovi306 Odesláno 4. říjen 2009 Odesláno 4. říjen 2009 jj to by se k tom nehodilo, mám rád decentní tuning nic přeplácanýho....ale nějaké malé by tomu určitě sedlo, jinak jak pokračuješ už si vybral nějaký kolesa??? Citovat
Dakie Odesláno 5. říjen 2009 Odesláno 5. říjen 2009 Původně zaslal: Voighta Tady máš jeden odkaz na sedana , http://www.ecosse-peugeot.co.uk/show_product.asp?id=99 ,akorát je to z Anglie [upravil dne 4/10/09 Voighta] jj, o tomhle 3dv. sedanu vím co dát jen decentní odtrhovou lištu jako prodává Milotec na Superba nebo Octavku? http://milotec.de/index.php?cat=c270_Heckspoiler----schuerzen.html&XTCsid=5d5f65428dac53931aac78555ded02a6 úplně dole Citovat
GRiMx Odesláno 5. říjen 2009 Autor Odesláno 5. říjen 2009 Voighta: tohle je až moc Dakie: mě se třeba líbí co má Octavia RS nová, jenže to má podle mě širší kufr než 306 Kovi306: jj vybral, ale pudu do nich až příští rok, teď stejně za 2 měsíce se pude na zimáky. Pudu do BSA a nebo mám ještě jedny vybraný. V každým případě budou černý s chrom. límcem. Citovat
Dakie Odesláno 5. říjen 2009 Odesláno 5. říjen 2009 tak z OIIRS tam to křídlo dáš, v tom nebude problém, stačí trochu upravit dosedací plochy Citovat
kovi306 Odesláno 5. říjen 2009 Odesláno 5. říjen 2009 to si můžeš pohrát s laminátem esi chceš z Octavie II RS tak to se těšim na kolesa, já sem se rozhod že taky eště něco našetřim přes zimu, a pak něco koupim na novou sezonu. Citovat
GRiMx Odesláno 6. říjen 2009 Autor Odesláno 6. říjen 2009 O víkendu by jsem si měl jít vyzkoušet na auto křídlo z Fordu Mustang 2007. Myslím si ale, že bude dost širší a bude moc vyčuhovat tak uvidíme Citovat
Dakie Odesláno 7. říjen 2009 Odesláno 7. říjen 2009 z Fordu mustang? to je taky docela brutál kousek Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.