Fr3sh Odesláno 29. září 2009 Odesláno 29. září 2009 Prosím vás, kde koupím filtr na hadici která vede z víka do airboxu? na oddech. Jinak jakým směrem jde vzduch? Podle jaký sipky? k víku a do airboxu? nebo z víka na dve strany? A ještě co je za hadicku ktera vede k tamty? je tam otazník. Díky [upravil dne 29/9/09 Fr3sh] Citovat
jiri106xs Odesláno 29. září 2009 Odesláno 29. září 2009 Teď jsem to psal do jiného tématu... Radím nekupuj ho. Budeš akorát naštvanej. Blije to na motor a za chvíli ho zase budeš sundávat... Citovat
Fr3sh Odesláno 29. září 2009 Autor Odesláno 29. září 2009 no a jak to vyresit? bud aby to blilo do filtru a pak z filtru a budu nasranej, nebo se schválně podívam, jak je na tom ted fltr po 500km ujetejch, jestli je tam na tom miste nejaky viditelny flek... Citovat
jiri106xs Odesláno 29. září 2009 Odesláno 29. září 2009 Nejlíp to svézt do nějaké nádobky... nebo alespoň tak to hodlám řešit. Filtr už tam nechci ani omylem. To vyčistíš a za dva-tři dny je to tam zase. Citovat
luky106rolandgaros Odesláno 29. září 2009 Odesláno 29. září 2009 mě to třeba nezasírá vubec mam ho tam pul roku a celkem dost čistej nemam tam ani kapku.... mam ho od racelandu na motoru ani ve filtru ani kapka fakt! motor 1.4 8ventil 4bod sice upravenej ale super fakt ani kapka z toho oddechu:super [upravil dne 29/9/09 luky106rolandgaros] Citovat
P-106! Odesláno 30. září 2009 Odesláno 30. září 2009 me to taky blije pres filtr ,,, a prej ja to tim ze ten motor fouka nahoru ..takze uz neni uplne FIT Citovat
jan07 Odesláno 30. září 2009 Odesláno 30. září 2009 jj,ja mel k.o. pist a olej letel nahoru jak blazen,cca deci/10km.Mam tam druhy motor a ani kapka;) Citovat
Fr3sh Odesláno 1. říjen 2009 Autor Odesláno 1. říjen 2009 Kdepa sezenu ten filtr? Nachazim pouze na odech = vstup do filtru, ale uz ne vystup. Poslete mi prosím nějaký stránky kde jsou. děkuji mockrát Citovat
Lentilka Odesláno 2. říjen 2009 Odesláno 2. říjen 2009 když mi dáš tip na nějakou nádobku kterou bych dal místo toho oddechu, tak ti ten filtřík pošlu, je to K&N Citovat
P-106! Odesláno 2. říjen 2009 Odesláno 2. říjen 2009 dejte si vyhledat \'\'Oil catch tank\'\' Citovat
Fr3sh Odesláno 2. říjen 2009 Autor Odesláno 2. říjen 2009 Já když přemýšlel o nádobce, tak mě jako první napadla ta na servo. Citovat
Lentilka Odesláno 2. říjen 2009 Odesláno 2. říjen 2009 našel jsem na ebay za asi 800 i s poštou tak pořešim s kujonem a zase ho budu otravovat:D Citovat
Lentilka Odesláno 7. říjen 2009 Odesláno 7. říjen 2009 http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Oil-Catch-Tank-Can-Kit-240SX-S13-S14-S15-Miata-TC-gold_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3ef901780aQQitemZ270465595402QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.