volvik Odesláno 29. září 2009 Odesláno 29. září 2009 Tak panove nastal prvni problem uz jsem to resil z par lidma byl jsem na diagnostice a tam nic nezjistili Tak zpatky k problemu pri vyssich otackach +- od 3,5 ot/min mi jak kdy zacne vynechvat motor (neni to porad) a nechce jet a jednou se mi stalo ze jsem zastavil a nechal bezet motor a najedou otacky spadly na nulu a zdechnul a nechtel nastartovat asi po minute jsem nastartoval a jel zase bez problemu dal tak mam podezreni na spinavou skrtici klapku nebo spatne svicky pokud nekdo z vas tento problem mel a resil tak budu rad za kazdou pomoc [upravil dne 31/10/09 volvik] Citovat
jiri106xs Odesláno 29. září 2009 Odesláno 29. září 2009 Koukni, jestli při ostřejším vytočení nadměrně nekouří... bílý kouř, občas do modra... Mám teď něco podobného... KO těsnění pod hlavou... semtam cuká, lítaj otáčky a když mu víc přidám, tak hulí, jak darebný kamna. [upravil dne 29.9.2009 jiri106xs] Citovat
volvik Odesláno 29. září 2009 Autor Odesláno 29. září 2009 co ja vim tak pri vyssich otackach ani pri plne seslapnutem plynu nic Citovat
s1600 Odesláno 29. září 2009 Odesláno 29. září 2009 u me to byla lambda...jednou na dig byla chyba,jednou ne..a stridalo se to.. Citovat
volvik Odesláno 29. září 2009 Autor Odesláno 29. září 2009 to je zajimave na diagnostice mi rikali ze lambda slape jak svycarske hodinky Citovat
jakub106GTI Odesláno 29. září 2009 Odesláno 29. září 2009 no prosím tě to se mě nikdy nestalo - na motoru bylo měněné čidlo teploty - to zelené jinak s motorem nebyl žádný problém Citovat
volvik Odesláno 29. září 2009 Autor Odesláno 29. září 2009 No je to zajimave uvidime jak rikam na diagnostice nic tak zkusim vycistit skrtici klapku a jak nic tak zkusim vymenit svicky a pak se uvidi co a jak zatim diky za rady Citovat
s1600 Odesláno 30. září 2009 Odesláno 30. září 2009 me jednou lambda taky slapala,za pul hodiny uy ne,a pristi den uz zase jo..v tom je problem.. Citovat
volvik Odesláno 30. září 2009 Autor Odesláno 30. září 2009 aha no nejdriv zkusim to co jsem psal a pak asi vymenim lambdu no co se da delat Citovat
volvik Odesláno 24. říjen 2009 Autor Odesláno 24. říjen 2009 no co jsem ted jezdil po diagnostikach tak mi zjistili chudou smes takze se na tom maka uvidime zatim jsou vymeneny svicky a palivovy filtr a ted nikdo nevi co s tim je takze auti pojede v utery do polska ke specialistovi na tyto motory Citovat
jadek Odesláno 24. říjen 2009 Odesláno 24. říjen 2009 mně se ztoho tedka taky začlo dost kouřit .. snad to je jen tou zimou .. Citovat
luky106rolandgaros Odesláno 26. říjen 2009 Odesláno 26. říjen 2009 a co takle kabely na svíce ty tohle dělaj a nebo cívka Citovat
volvik Odesláno 26. říjen 2009 Autor Odesláno 26. říjen 2009 ta je v pohode tu jsem zkousel menit z kamosovou ze saxa a porad to stejne mam podezreni jeste na vahu vzduchu ale uvidime co mi reknou Citovat
volvik Odesláno 31. říjen 2009 Autor Odesláno 31. říjen 2009 Tak auto je opraveno zjistilo se ze je vadna lambda sonda a vadne palivove cerpadlo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.