Brandy20 Odesláno 19. září 2009 Odesláno 19. září 2009 Mojmu znamemu v peugeote 407 v tomto radiu, ked vklada do neho cd, tak zacne strasne nieco piskat, ako keby mechanizmus na zasuvanie CD, a po zasunuti a nacitanii je vsetko ok. Nema niekto s tým skusenost? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.