Xaverious Odesláno 26. červenec 2004 Odesláno 26. červenec 2004 Ve stredu se chystam upravit moji 306 sportovnim vyfukem Powerfull. Resim jestli tam mam nechat ten kat nebo ho sundat a nahradit trubkou. Mam 1.4i. Má s tim nekdo zkusenosti ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.