durino666 Odesláno 13. září 2009 Odesláno 13. září 2009 Co pporadite : radsej magnat alebo od hertz ? Hertz DBX 250 R Hertz:) alebo tento set : Set obsahuje: 1 pár Edition 693 - 6\" x 9 \"(oválny reproduktor), 65/260W, 3-pásmový triaxiálny systém, 40 - 20 000 Hz, 91 dB. 1 ks Edition B30 - 30 cm subwoofer s uzavretou ozvučnicou, 250/800W, 25 - 250 Hz, 91 dB (430x390x355/265mm). 1 ks Edition Four - 4-kanálový zosilňovač, 4 x 140W (stereo), 2 x 500W (mostík) / 4 Ohm, 4 x 250W / 2 Ohm. [upravil dne 13.9.2009 durino666] [upravil dne 13.9.2009 durino666] [upravil dne 13.9.2009 durino666] Citovat
durino666 Odesláno 13. září 2009 Autor Odesláno 13. září 2009 A este mi napi dovod, co treba hladiet pri vybere woofra a aky zosik k nemu ? [upravil dne 13.9.2009 durino666] Citovat
peugeot09 Odesláno 14. září 2009 Odesláno 14. září 2009 Poradil jsem dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Chtělo by si to nejdřív pořádně ujasnit, co vlastně od takového subwooferu čekáš. Pokud chceš jenom decentní doplnění stávajícího ozvučení, takže by bylo vhodné využít možnosti, kterou jsem ti psal do SZ, tedy kvalitní zesilovač především, doplněný solidním reproduktorem v uzavřené ozvučnici. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.