Tom306Sedan Odesláno 10. září 2009 Odesláno 10. září 2009 Zdravim potreboval bych poradit s demontati ofuku na palubovce budu je davat do barvy ale nevim jak je demontovat.Tak diky za kazdou radu. Uprav si nadpis tak aby odpovídal pravidlům nebo bude tvůj příspěvek smazán. RH [upravil dne 10/9/09 Radek Hurvajz] [upravil dne 10/9/09 Tom306Sedan] Citovat
wooody Odesláno 10. září 2009 Odesláno 10. září 2009 Vyndat bag a vytlacit ven, vyndat radio odsrnubovat stredovej panel, odsroubovat ofuky a vyndat, vyndat budiky a vytlacit ven.... A zmen nazev nebo to admini smaznou Citovat
Tom306Sedan Odesláno 10. září 2009 Autor Odesláno 10. září 2009 ty ofuky u dveri se tedy nejak vycvakavaji? nebo tam jsou nekde sroubky? A jeste jeden dotaz nevite shop na netu kde sehnat hvezdicovy sroubovaky? dik [upravil dne 10/9/09 Tom306Sedan] Citovat
wooody Odesláno 10. září 2009 Odesláno 10. září 2009 Torxi sezenes v kazdym poradny zelezarstvi.... Ty ofuky sou jenom zacvakli, ale pekne blbe se vyndavaj zepredu a muzes poskrabat palubku a ten ofuk neni taky zrovna nejtvrdsi, je lepsi vyndat airbak a budiky, rozpojit trubice a vytlacit opatrne ven... Je to mnohem vic prace, ale lepsi nez to znicit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.