Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Tak mám zase jednu dobrú skúsenosť so servisom. Kolega buchol auto teda on nebol na vine. Tak som vybavil servis a náhradné vozidlo. A čo sa nestalo prišli sme na parkovisko naložili auto a po naštartovaní auto vypisuje chybu. Tak hľadám a že niečo so systémom kontroly škodlivín. Tak dnes ráno návšteva servisu auto ani neťahalo tak ako by malo všetko som nahlásil a div sa div že vraj je zlé čidlo zadných bŕzd. Tak som auto zobral a šup na garáž, odstaviť a domov, ale po asi 3km zase chyba. Tak a už som bol nervózny prídem tam a že sa pôjde na tom previesť, dosť skoro ale čo už. Prišiel a že nejaké relátko bolo zlé, nechceli mi povedať lebo že vraj je to ich auto a ja si ho len požičiavam. Požičiavali nám boxera 3,0 HDI. A mal najazdené 5350km. Bojím sa že pondelok mi bude šofér volať zase nie moc príjemné správy. Musel som to napísať nejde mi do hlavy že ak napichne auto na pc tak mu vypíše 100 porúch a servis začína tou najlacnejšou? Aké máte vy skúsenosti s peugeot servismi??

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Zdravím.Do Peugeotservisu dávám auto jen na určité věci(svolávačky,diagnostika...).

Jinak dávám auto na servis(i pravidelný dle servisky)do Temposervisu v Srbicích u Teplic.

Spokojenost po všech stranách.:cool:

[upravil dne 8/10/09 jakal.51]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...