Bratr Odesláno 3. září 2009 Odesláno 3. září 2009 Kdopak ví jde je, byl sem z toho jelen?! 306xsi rv.96 Citovat
dolly1010 Odesláno 4. září 2009 Odesláno 4. září 2009 Není to takovej konektor na pravej straně, vedle nádržky ostřikovačů? Jen tak střílím od boku Citovat
Guest DEEP Odesláno 4. září 2009 Odesláno 4. září 2009 V el. schématech k starším modelům jsem rozpis umístění ukostřovacích bodů nenašel. U novějších modelů (97») je pro levé př. sv. na vnitřku L př. blatníku pod baterií, pro pravé př. sv. na vnitřku P blatníku vedle nádržky posilovače řízení. V obou případech jde o šrouby zašroubované přímo do karoserie a vedou k nim dráty žlutozelené barvy. Myslím, že umístění u starších modelů by mohlo být stejné. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.