Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

historia vozidla


alihen

Recommended Posts

Prepacte, ze spamujem

MAM OTAZKU:

v aprili som kupoval 407 SW. predavajuci mi dal VIN a preveril som si auto telefonicky v Peugeote (servisna knizka nebola k nahliadnutiu). vsetko suhlasilo

predavajuci mi povedal, ze servisnu drzal v rukach a mozno ju zabudol v kamione, na ktorom auto prislo alebo u francuza, od ktoreho auto kupil. bohuzial sa knizka niekde stratila a je natolko seriozny, ze mi nechce dat urobit nejaky falzifikat (co bi som mozno aj spoznal) ale touto cestou nechcem ist ani ja.

vie mi tu niekto, ak uz sa da pozriet historia ju aj vytlacit a potvrdit (nejake oficialne tlacivo od predajcu - servisu)?

pripadne s akym poplatkom? Je mozne vystavit duplikat servisnej knizky na zaklade tychto informacii?

slovensky dovozca mlci uz vyse dvoch mesiacov po zadani tejto poziadavky.

VIN: VF36E9HZC21545311

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dobry den, divam se po bazarove 407 SW, nejake tipy mam, ale rad bych o aute vedel vic. Je mozne zjistit historii vozu a navstevy v servisech, kdyz mam VIN kod? VIN kod konkretniho vozu, o ktery mam zajem, je: VF36ERHRH21368333. V servisni knizce bylo uvedeno servisovani v 30.000 km, 60.000, 100.000 a 123.000. Diky za informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...