salomen28 Odesláno 31. červenec 2009 Odesláno 31. červenec 2009 Vybral som páčku smeroviek lebo keď dám ľavú smerovku nebliká ale ostane len svietiť.Tak to chcem skúsiť prečistiť.Mali ste niekto rozobranú ľavú pačku na smerovky lebo nech sa dívam ako dívam nevidím šroby ani nič podobné.Jedine čo tu vidím sú len akokeby ja neviem podobá sa to na nity. [upravil dne 31/7/09 salomen28] Citovat
pastorek Odesláno 31. červenec 2009 Odesláno 31. červenec 2009 Je viacej prevedení podľa výrobcov. Niektoré sú nitované a niektoré majú na cebe také plechové spony. Citovat
salomen28 Odesláno 31. červenec 2009 Autor Odesláno 31. červenec 2009 Takže ja mám asi tie nity.A stým asi nič nespravím čo? Citovat
pastorek Odesláno 31. červenec 2009 Odesláno 31. červenec 2009 Dá sa to rozobrať a potom ich nahradiť skrutkami. Je to šiplačka ale možná. Citovat
salomen28 Odesláno 31. červenec 2009 Autor Odesláno 31. červenec 2009 Jedine tie nity odvrtať čo už iné ma nenapadá. Citovat
jogi15 Odesláno 31. červenec 2009 Odesláno 31. červenec 2009 zozen si druhu lebo ked to otvoris tak sa ti to rosipe ako mne... a toto mi roby a mal som problem skostrov na motore a relatkom.... Citovat
salomen28 Odesláno 31. červenec 2009 Autor Odesláno 31. červenec 2009 Inak mi poradili prerušovač smeroviek čo stojí ta sranda?Je to asi aj logické pretože mňe ostane svietiˇstále bez blikania až kým ju nevypnem. Citovat
pastorek Odesláno 31. červenec 2009 Odesláno 31. červenec 2009 Ale to bi robilo na obe strany. Inak ja som menil prerušovač pred rokom, dal som tam škodovácky a stál do 200 korún. Ešte ma napadlo skontrolovať spínač výstražných svetiel. Ten by to mohol tiež ovplyvniť. [upravil dne 31/7/09 pastorek] Citovat
salomen28 Odesláno 1. srpen 2009 Autor Odesláno 1. srpen 2009 Ten som dnes pri jazde vyskúšal a blbne to aj na výstrahách. Takže to bude tým prerušovačom.Ale kým vymením može to byť ešte možno aj kontakt uvidím. [upravil dne 1/8/09 salomen28] Citovat
pastorek Odesláno 3. srpen 2009 Odesláno 3. srpen 2009 Čo kde je ukostrené? Prerušovač v poistkovej skrinke. Predmé smerovky pri ľavej smerovke a zadné na ľavej priečke kufra. Citovat
salomen28 Odesláno 3. srpen 2009 Autor Odesláno 3. srpen 2009 Takže aj toto vyriešené.Bolo to v prerušovači konkrétne ten elektromagnet vnútri ktorý pod napetím pritiahne jazýček s kontaktom.Nevládalo pritiahnuť ten jazýček tak som ho trocha viac ohol smerom k cievke teraz to už valí. Díkes za rady zasa. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.