wooody Odesláno 18. červenec 2009 Odesláno 18. červenec 2009 lidi dá se u 306 vyměnit zadní blatník??? jak tam není ten podběh tak mi to slušně kvete...... nebo se to musí vyříznout a navařit nový??? Citovat
Qcko Odesláno 18. červenec 2009 Odesláno 18. červenec 2009 Vsetko sa da vymenit, ale ak myslis ze ti to hnije na lavej strane tam ako drzi bezpecnostny pas, tak to sa da v pohode vyvarit (dost ludi si tu tym preslo )... Citovat
wooody Odesláno 18. červenec 2009 Autor Odesláno 18. červenec 2009 jj přesně tam, právě už kvete i zvenku lak...... Citovat
Guest brouk Odesláno 19. červenec 2009 Odesláno 19. červenec 2009 zadní blatník se dá vyměnit-klempíř,je komplet až do hrany střechy,výměna potřebuje odborníka je to nabodovaný... Citovat
kalio306 Odesláno 21. červenec 2009 Odesláno 21. červenec 2009 fiha blatník od vonku ani nestraš ale mam pocit že tam som nič nemal a ošetril som to tiež som mal dieru pod držiakom bezp. pásu Citovat
wooody Odesláno 22. červenec 2009 Autor Odesláno 22. červenec 2009 jj jestli chceš můžu dát foto Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.