jakub106GTI Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Původně zaslal: jadek tak za pul hodinky se jedu kouknout na to auto ;-) tak to vyfot at se podíváme taky ok Citovat
Luksa Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 tak jsem se ted vratil ze zamberku, byl jsem se kouknout na tu s16, moc se mi nepáčila, nevim co jsem od toho čekal, prostě kára za 30, respektive 35 (prej mel moc zajemcu), tak jsem to nechal někomu jinemu..... některe lemy hnusně přilepene tmelem, prahy odstavaly, ridicovi a spolujezdcovi dvere obouchane na strane kliky- nějaky naznak koroze..... a spostu dalsich \"maličkostí\".... radsi jsem to nechal byt, ale už to někdo vzal... [upravil dne 19/2/10 Luksa] Citovat
jadek Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Zdravim te Lukso, byl jsem tam chvili pred tebou .. taky se mi to zdalo nic moc .. ty si ten od prahy ? vzhledove to bylo fakt nic moc no, navic se mi zdalo ze mel zadni pravy kolo nejak do A .. [upravil dne 19/2/10 jadek] Citovat
kujon106 Odesláno 19. únor 2010 Autor Odesláno 19. únor 2010 Zas ale jako hoši, za cenu nějakýho normálního sporta (30 nebo 35k) nemůžete čekat žádnej zázrak. Citovat
Luksa Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 jadek: nn já jsem z jeseníku, ten od prahy to asi vzal, kola ani nevím, az tak daleko jsem nedosel...... nezdalo se mi to jako super kauf... kujon: no cekal jsem neco lepsiho, fakt tam toho bylo dost [upravil dne 19/2/10 Luksa] Citovat
BiFF Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Jak pise Kujon za 30 nemuzes cekat ze narazis na kousek kde nic neodpaduje apod jinak by to prodaval za 50 a vyse urcite!!! Citovat
Luksa Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 biff: jelikoz byl majitel ve financni tisni tak jsem cekal ze bude auto OK, i po telefonatu s majitelem kde poukazal na praskle celni sklo..... je jasne ze kdo auto \"normalne\" prodava za 30 nebude moc zachoval atp. ale v teto situaci jsem cekal neco jineho, ale nekomu se libil, uz je fuč PS: videl jsem uz par inzeratu na s16 tak vim zhruba jak se pohybujou- proto jsem se jel kouknout Citovat
Spiral Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 jestli chcete foto mam je na mailu... ale jesteli je to prodane tak je to asi stejne uz jedno Citovat
Guest Meky Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 http://www.yauto.cz/peugeot/peugeot-106-s16-rallye-40939.html nevim jestli tu uz byla ale cena celkem nadsazena.... co si o ni myslite ?? Citovat
kujon106 Odesláno 21. únor 2010 Autor Odesláno 21. únor 2010 Noo tak jestli je ta cena v pořádku, tak já jdu dát inzerát na tu mojí za půl mega Citovat
Lentilka Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 já tu moji kupoval za 145:blablabla no kdybych se debil nejdřív podival jak jsou ceny tak bych ji asi nekoupil ale měla to být 2001 42tis top stav... jinak ta bílá je minimálně rok prodaná myslim... Citovat
Guest Meky Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 no 145 taky pekny...no ze to je 2001 to snad sedi ne ? .. a top stav a stav Km? Citovat
Fr3sh Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Kujone: Ja sem ji vydaval tu 106 rally opravdu se sni nemuzes srovnavat :bojim . Tohle je trosku vyssi trida Citovat
kujon106 Odesláno 21. únor 2010 Autor Odesláno 21. únor 2010 Já teda jestli dobře koukám, tak to není rallye, ale gti. No a nic jí neupírám, neb to auto neznám, jen by mě zajímalo čim je tahle 99´ s hella_světla_nádorem tak výjimečná, to mi vysvětli Citovat
Fr3sh Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 A vis ze jsi ji sem daval ty sam kujone? Jako dobry kup? za 99tisic ale nemela tam kaplicku. A napriklad jeden disk stoji 4500kc Nebudu to tu vse popisovat..podle ceho jsi poznal ze to neni rally ale gti? Citovat
luky106rolandgaros Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Krásná světelná rampa takovou bych chtěl sehnat za malo:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.