Guest Meky Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 ta bila se my dost libi:super ... samo ze az na tu naftu ... tomuhle rikam paskvil http://auto.bazos.cz/inzerat/5250865/Peugeot-106-sport.php [upravil dne 13/2/10 Meky] Citovat
Fr3sh Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 Původně zaslal: Jeny jasný no, ten přední nárazník bije do očí. Ale někdo tady sháněl levnou 106, tak by to pro něj mohl být tip:) A navic to ma vylitlej airbag Citovat
kujon106 Odesláno 13. únor 2010 Autor Odesláno 13. únor 2010 Původně zaslal: Meky ta bila se my dost libi:super ... samo ze az na tu naftu ... tomuhle rikam paskvil http://auto.bazos.cz/inzerat/5250865/Peugeot-106-sport.php [upravil dne 13/2/10 Meky] To je taky dílo Nechápu proč někdo vymejšlí různorodý nasávače/přisávače/vysavače místo toho aby koupil pořádný kola :-) Citovat
Lentilka Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 no a nejvetsi hruza je toto:D http://auto.bazos.cz/inzerat/4832827/Peugeot-106-Sport-QUIKSILVER-14i-Klima.php Citovat
Fr3sh Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 Lentilka: Stim jezdi do skoly do krimic To je u Plzne..vidim to kazdy den :X fakt je to hrozny peklo Citovat
Luksa Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 ahoj, byla tady otázka co vůbec sháním za kárku, jednoznačně 106 (srdeční záležitost ), model Rallye nebo s16 ale chtěl bych naprostej original, nebo něco, co k originálu nemá daleko..... rallye 1.6 8V v modré (indigo) nebo v bíle, to by byla pecka!!! ještě je tu takovej nápad že bych něco dotáhl z anglie, tam mají dost origošů..... +přestavba na levostrané řízení.... ale nevím, tady nic není Citovat
jadek Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 s tou prestavbou bych rekl ze te to vyjde na dost penez .. Citovat
Luksa Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 každopádně jsem za to ochotnej zaplatit, ale musí to být láska na první pohled. Ve 100% stavu taky nemusí být, veškeré věci si na kárce udělám sám a dílnu mám jakštakš poruce..... Citovat
jadek Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 njn.. v čechách už je tezko k sehnání, nejaka aspon trochu v peknym stavu Taky bych nějakou bral Snad někdy do budoucna, se mi ten sen splní Citovat
Fr3sh Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 V nemecku je ted origo v bile 106 rally 101 koni sedacky a pasy a uzasnaaaaaa skoda ze je 540km a cena taky super Citovat
kujon106 Odesláno 13. únor 2010 Autor Odesláno 13. únor 2010 Že jsem z duše dobrák, tak sem Vám provedl malej research toho lepšího, co by šlo v CZ a okolí koupit :-) 106 no.1 106 no.2 106 no.3 - za dvacku myslim zajímavá. 106 no.3 106 no.4 - za ty prachy by se na to možná vyplatilo podívat. Když by se to navíc \"nějak\" skombinovalo s tímto, tak by výsledek mohl bejt víc než dobrej za skvělý peníze. 106 no.5 106 no.6 106 no.7 106 no.8 Potom tady lze \"vyčmuchat\" X s16tek, včetně kontaktů na majitele, zeptání se jestli není náhodou auto na prodej nic nestojí Těch aut tady je celkem dost, jen umět hledat [upravil dne 13.2.10 kujon106] Citovat
Fr3sh Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 no.2 - propadla stk no.5 - 820 km jedna cesta (z Plzne) no.6 - bourana a spatne udelana..resilo se to tu... ja bych treba sel do tohohdle 106 1.3 rally [upravil dne 13/2/10 Fr3sh] Citovat
kujon106 Odesláno 13. únor 2010 Autor Odesláno 13. únor 2010 Propadlá stk je problém? A jestli chceš řešit km vzdálenost když jedeš pro s16, tak si nikdy žádnou nekoupíš Já svou kupoval v Mnichově - 500 km tam, 500 zpět. [upravil dne 13.2.10 kujon106] Citovat
Fr3sh Odesláno 13. únor 2010 Odesláno 13. únor 2010 to asi ani ne, ale inzerat je z 4. 2008 jenze ject proc auto 800 uz je hodne moc...ja jezdim do nemecka skoro kazdy tyden pro auta ale tohle ject s lekem je strasne moc :)a neni to az tak vyhodna koupe...podle penez me se libi ta na co jsem dal odkaz ja pro to bych 500km jel hned [upravil dne 13/2/10 Fr3sh] [upravil dne 13/2/10 Fr3sh] Citovat
Lentilka Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 ja tu svou koupil 20km od baraku když jsem si šel vybrat nějaky auto:D 106 no.1 - na to jsem se byl divat, bylo to zdechlý jak prase, řazení nepřesný, skoro mi to ani nešlo... 106 no.2 - davno prodany, driv mela rampu se čtyřma světlama no a 1,3 rally jsem lukšovi posilal ze slovenska v bilym provedení [upravil dne 14.2.2010 Lentilka] Citovat
Lentilka Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 http://cze.autoscout24.com/home/index/list.asp?ts=4588227&make=55&model=1933&hpfrom=89&zipcountry=D&tot=103&hasimage=1&zipnearest=1&zipgrouping=1000&longpoolid=13&noaddress=1&carsperpage=50&page=1&sort=mileage Citovat
go.play Odesláno 14. únor 2010 Odesláno 14. únor 2010 nooo pěkně si zapracoval tam jich je ... ta zelená kousek od vrchu vypadá docela zajímavě Citovat
kujon106 Odesláno 14. únor 2010 Autor Odesláno 14. únor 2010 go.play> Ta za bezmála 9tis. éček? To sou věci, ono to defaultně hledá jen v DE Mno, tak kupříkladu tohle nevypadá vůbec zle. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.