Jimmy106 Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 No nevypada to hezky.. kazdopadne to stale pricitam tomu narazniku Citovat
booriiss Odesláno 22. duben 2012 Odesláno 22. duben 2012 Táhla ražení je to poslední co bych měnil! Nejdřív se výmrda ta gumová koule v tom prepakovani, a ještě jedna věc ,já to mám v prevodovce v hajzlu, asi vidlicka, to tam ma vuli jako svina. Kloubky bych řešil až když budou vypadavat. Tod můj názor;) [upravil dne 22/4/12 20:47 od booriiss] Citovat
Lentilka Odesláno 23. duben 2012 Odesláno 23. duben 2012 kdyby někdo chtěl budu mít doma hromadu náhradních dílů z P106 1,0 S2 1996 3x98 Citovat
kujon106 Odesláno 23. duben 2012 Autor Odesláno 23. duben 2012 Pavliku, psal sem ti na shitbooku Citovat
Machy_CZ Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Kdyby nekdo mel zajem, na ebay maji dva kozene volanty ;-) http://www.ebay.co.uk/itm/PEUGEOT-106-GTI-LEATHER-STEERING-WHEEL-QUICKSILVER-/180864646482?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2a1c5f7d52 Citovat
FiFa_cze Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Vidim dobře? http://www.sportovnivozy.cz/27665-peugeot-106-xsi Citovat
kujon106 Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 Ty jo Machy, ten koženej volant asi vezmu. Můj je odrbanej :-) Citovat
kujon106 Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 Jak s koupí, vydražim a ten tvůj kontakt by mi ho tam někde převzal? Prosím o rychlé info, cca 4 hodiny to go :-) Citovat
Machy_CZ Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Ahoj, psal jsem zapoctak... Vydraz ho a posli na adresu, kterou ti napisu... Nebo ti ho muzu vydrazit... Citovat
Machy_CZ Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Nebo ho vydrazim a pak mi posles penize, na ebay jsou ted dva... Jeden bez stredu jeden se stredem... Citovat
kujon106 Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 Dej pls link na ten bez středu, abych to nemusel hledat. Tak já ho vydražim, pošlu na tebou určenou adresu a pak se dohodneme jak dále, ok? Díky. Citovat
kujon106 Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 A, už ho mám: http://www.ebay.co.uk/itm/PEUGEOT-106-AND-306-GTI-LEATHER-STEERING-WHEEL-1997-ONWARDS-/170827076968?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27c6165568 Takže já nějakej zkusim pokoupit a dám vědět. Citovat
Machy_CZ Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Ok, tak ho vydraz, zaplat, ja ti vecer az budu u pc poslu adresu. Jestli ten stred nechces, dej vedet... Koupil bych ho od tebe do 306ky, nemam tam stribrny znak :-( Citovat
kujon106 Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 Zkusim na kolik se to vyšplhá. Střed nepotřebuju, ten můj je jako novej, takže se pak následně můžem dohodnout. Citovat
kujon106 Odesláno 24. duben 2012 Autor Odesláno 24. duben 2012 Tak ten první se nepodařil, víc jak 50 liber, resp. 60 s poštou, se mi za to dávat nechtělo. Takže zkoušim druhej. Ten už ale bude bohužel bez středu. Citovat
Lentilka Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 kdyby měl někdo zájem o 1,3 RALLY mužu to omrknout, mám to 10km... Citovat
Machy_CZ Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 Ok, ja se dostal k netu az ted, napis pak SZ, jak si dopadl ;-) Citovat
Jimmy106 Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 jsem na to odpoledne koukal... cenovka se zda byt pekna, ted jeste jak je na tom auticko Citovat
kujon106 Odesláno 25. duben 2012 Autor Odesláno 25. duben 2012 Tak s tim volantem - chce za něj 25 liber, nebo best offer. Nabídnul jsem 19 a to nevzal :-) Takže rozmejšlim, jestli mi to stojí za to, nebo jestli se spokojim s tim co mám :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.