Lentilka Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 tak jsem si s tim borcem (žluta 1,6) psal... kupoval ji někdy asi někdy v srpnu nebo v září někde od Klatov, už od té doby vibruje kastla ( silentblok prý ) jinak ji nic není... náhodou o ní nevíte někdo něco? a podle serviceboxu byla opravdu černá... co ž jsem si myslel hned jak jsem viděl kastlu okolo předních tlumičů... Citovat
MyP106 Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Nabízím svou peginku za 70t Kč. měl by někdo zájem? Citovat
Jimmy106 Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Co to? 70 mi jeste prijde jako pod cenou, kdyz si vezmu co tam je za upravy Citovat
booriiss Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 no na to, že to auto bylo černý nepotřbuješ servisbox :-D nechtělo se mu vytahovat motor aby nastříkal motorový prostor :-D Citovat
MyP106 Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 nervy došli ale bohužel ne s autem, to je to poslední čeho bych se vzdal. Citovat
FiFa_cze Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 Aha..no to je škoda. Bude něco místo 106ky? Nebo jenom jiná 106ka? Citovat
MyP106 Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 jo upocená tyč v tramvaji když mi nevyjde ani poslední varianta tak se hold prodá. Citovat
FiFa_cze Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 A co špeliš? Nejsou prachy nebo co?..Doufam, že se ukážeš na tom ECCE HOMO Citovat
Lentilka Odesláno 12. duben 2012 Odesláno 12. duben 2012 boris: to máš pravdu, service box potřebuju na to abych si zjistil rok vyroby co v tom bylo za motor a jakou barvu mělo původně Citovat
kujon106 Odesláno 12. duben 2012 Autor Odesláno 12. duben 2012 Že bych si pořídil ještě jednu černou 106? Citovat
booriiss Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 Kamarád prodává něco podobnyho jako je ta černá od myP106:) prodává to za 65 ostrý vačky atd atd... Bez introse, ale ten k tomu je ve stribrny barvě byla na sbazaru. Jede to jako svina,a taky to nikdo nechce, btw ma na tom kovany speedliny [upravil dne 13/4/12 09:43 od booriiss] Citovat
booriiss Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 Ahoj jinak měl bych na prodej nerezove svody 4-2-1, rok staré cena 3500 - pevná na s16 [upravil dne 13/4/12 09:41 od booriiss] Citovat
Lentilka Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 MyP106: ty tvoje svody se dlouho nikde neohřejou booriiss: hoď je na co nejvíc bazarových portálů a zkus saxoclub.net tady je asi nikdo nekoupí... Citovat
go.play Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 proč to teda kupujete, když to pak na auto ani nedáte a hned to prodáváte Citovat
go.play Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 zadarmo si je vezmu, aby ses jich teda zbavil no Citovat
Lentilka Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 tak si je kup a jsem zvědavej za jak dlouho je budeš prodávat Citovat
Lentilka Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 zpracování evidentně nahovno;) musel bys posunout chladič jinak ti do něj budou pořád jebat... a mě to ještě leželo na alternátoru... Citovat
go.play Odesláno 13. duben 2012 Odesláno 13. duben 2012 beru je, pověsim si je teda aspoň na zrcátko Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.