kujon106 Odesláno 26. únor 2012 Autor Odesláno 26. únor 2012 No vida ale ani tohle bych za to nedal. Tak za plus minus 5 bych je nejspíš vzal hnedka :-) Citovat
FiFa_cze Odesláno 26. únor 2012 Odesláno 26. únor 2012 Teď se s těma sportovníma nárazníkama roztrhl pytel http://auto.bazos.cz/inzerat/14563792/Peugeot-106-Sport-naraznik-s-mlhovkama-96-03.php A tady pavučiny za 2 papíry..teda pokud to není cena za jedno kolo http://auto.bazos.cz/inzerat/14543370/Kola-na-Peugeot-306-s-pneu.php [upravil dne 26/2/12 23:10 od FiFa_cze] Citovat
Lentilka Odesláno 27. únor 2012 Odesláno 27. únor 2012 to je od toho samýho borca jak budu met ja ten stribrnej... a tady od Mergla jedna \"leštěnka\" http://auto.bazos.cz/inzerat/14270365/Peugeot-106-S16.php INFO O MODRYM NARAZNÍKU: mám od toho kluka ten střibrnej, v neděli jsem mu psal že ho beru, v utery rano mě vzbudil borec že mi ho za dvacet minut veze... naraznik bez většího škrábnutí, všechno jak má být... jen obrousit, stříknout plničem a hurá na lak... vyšel na 3tis + 322,- pošta [upravil dne 28.2.2012 08:46 od Lentilka] Citovat
go.play Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 mám možnost koupit od bývalýho majitele mojí 106 tenhle výfuk s rezonátorem a koncovkou Plush, ale nevim jestli do toho jít, je to takový po domácku posvařovaný, no budu rád za každej váš názor (myslel jsem, že rezonátor se dává místo katu a ten střed se pak napojuje hned na svody, ale on mi řikal, že to měl napojený za katem tou spojkou, takže byl svod - kat - rezonátor - koncák , viz foto) Citovat
Lentilka Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 neválí se doma někomu MOTOREK PŘEDNÍCH STĚRAČŮ? segře shořel... Citovat
$ Torrez $ Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 go.play: rezonátor se dáva myslim místo katu:) Citovat
go.play Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 tak když i ty si napsal, že se dává místo katu, tak to tak asi bude jsou dvě možnosti, buď mu napíšu ať to rozřeže a pošle jen rezonátor a koncák s tim že bych musel sehnat decat pipe, ten kousek co nahrazuje kat a pak to nějak poskládat sám nebo se na to vykašlat a až budou love, tak koupit celej střed od supersprintu, od svodů až po koncák ..... za to co je na fotkách chce 1500 myslim, ale je otázka jestli to funguje a jak to funguje, on řiká že jo, že s tim jezdil a bylo to znát Citovat
Lentilka Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 team dynamics 16\" http://www.rallybazar.sk/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=10491&catid=35&Itemid=0 Citovat
FiFa_cze Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 Svody na 8V http://www.rallybazar.sk/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=10603&catid=30&Itemid=1 Citovat
Ondra_S16 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 go.play: raději bych pošetřil a koupil nějakou jistotu než takovou slátaninu...ty dvě zalomení nejsou nic moc pro proudění plynů. Třeba PugSport:) Citovat
KoldasT16 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/14155156/ALU-kola-3x108-5Jx13-H2-pro-SAXO-nebo-106-s-pneu.php Citovat
Jimmy106 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 Hele, Kujon sliboval, ze kdyby staly +- 5tis, tak ze je vezme ted se Kujone ukaz jak drzis slovo Citovat
kujon106 Odesláno 29. únor 2012 Autor Odesláno 29. únor 2012 Věř mi, že bych je vzal hned, ale v rozteči 3x108 jsou mi na dvě věci Citovat
MyP106 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 kujonku tak předělat nápravy na 3x108 určitě se najdou lidi co od tebe vemou nápravu na 4x108 Citovat
neutral Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/14590719/106-14-SPORT-servisni-knizka.php Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.