Lentilka Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 ten s tim šedym naraznikem za 3000 ,- o 5 minut později... naraznik mi detailně nafotí, pošle na email a v pondělí nejspíš odešle [upravil dne 25.2.2012 09:42 od Lentilka] Citovat
Machy_CZ Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Aha, takže všechny mají přídavné dálky ? A jak se zapínají, normálně s klasickymi dalkami ? Takže tady jsou taky pridavné dálky ? http://www.ebay.co.uk/itm/260954031778?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 Citovat
FiFa_cze Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Ano tam jsou taky přídavné dálky a zapínají se automaticky, když zapneš dálky. Citovat
kujon106 Odesláno 25. únor 2012 Autor Odesláno 25. únor 2012 Kua, když koukám na ceny těch ALU v Anglii, tak se nemžu udržet :) http://www.ebay.co.uk/itm/15-PEUGEOT-106-4-STUD-Triad-Alloy-Wheels-Only-/400234925992?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET&hash=item5d2fdc4fa8 Citovat
kujon106 Odesláno 25. únor 2012 Autor Odesláno 25. únor 2012 To mně taky Teď jsem ale koukal, že na autě ty Wolfrace Triad vypadají lacině :-/ Citovat
Jimmy106 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Ja si snad na tvem auticku ani neumim predstavit jine kola.. strasne tomu seknou Citovat
go.play Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 já si umim na tý kujonově plechovce představit toto Citovat
Lentilka Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 v pondělí ho veze na ppl ten muj jsem kamaradil se svodidlama... je to sice svařený ale nelíbí se mi to, a pravej držák je sešroubovanej a není tam ta mřížka, ta se zase kámošila se zajícem... ho pak budu prodávat kdyby si chtěl někdo vyhrát... co tomu je detailně nafotim... [upravil dne 25.2.2012 19:10 od Lentilka] Citovat
go.play Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 já mám jednu mřížku v garáži, ale nejsem si teď jistej jestli není naprasklá Citovat
go.play Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 ty medvědy ma \"sousedka\" na bravu co to znamená \"sousedka\" ? to je nějaký krycí označení? [upravil dne 25.2.2012 20:05 od go.play] Citovat
Jimmy106 Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 http://www.ebay.com/itm/Vintage-Peugeot-106-pin-badge-VGC-/390387039905?hash=item5ae4e17ea1&item=390387039905&pt=UK_Car_Parts_Vehicles_Automobila_ET&vxp=mtr hehe Citovat
kujon106 Odesláno 25. únor 2012 Autor Odesláno 25. únor 2012 Ty si děláš prdel Jirko, ale o něch jsem jednu chvíli seriózně uvažoval :-) Je to tak infantilní, až je to skvělý. Akorát že pak z toho sešlo. Kdyby je někdo prodával, tak dejte echo :-) Citovat
go.play Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 no dobrá tedy, pokud na ně někdo narazíme, dáme echo byl bys slavnej, mluvilo by se o tobě jako o tom frajerovi s méďama na GTIčku, možná by přišla i nabídka z nějakýho tuning časáku Citovat
Machy_CZ Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Clovece, na medvedy jsem se taky kdysi dival, ale dost me.odradila cena, jen abych to mel parkrat na aute :-D Citovat
kujon106 Odesláno 25. únor 2012 Autor Odesláno 25. únor 2012 Až nebudu vědět kde utopit 24 000 Kč, tak si je pořídim http://www.ebay.co.uk/itm/14-PEUGEOT-106-GTi-URS-Teddy-Alloy-Wheels-Tyres-/400243052911?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item5d3058516f Citovat
FiFa_cze Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 Kujone stačí půlka http://www.alubazar.cz/new/index.php?page=detail&id=6354 http://www.alubazar.cz/new/index.php?page=detail&id=6351 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.