lexa Odesláno 30. červen 2004 Odesláno 30. červen 2004 Kdo jede 17.7. na tuning do Mošnova?:papa Citovat
Trundik Odesláno 30. červen 2004 Odesláno 30. červen 2004 Já určitě nepojedu. Já jedu na sraz Peugeot-clubu do Šebetova Citovat
John Odesláno 30. červen 2004 Odesláno 30. červen 2004 Ja taky urcite nepojedu jedu do Sebetova na 8.sraz peugeot clubu... Citovat
Ráďa Odesláno 30. červen 2004 Odesláno 30. červen 2004 pojeďte do Šebetova,tuning srazů bude ještě dost ale Šebetov jen JEDEN! Citovat
lexa Odesláno 1. červenec 2004 Autor Odesláno 1. červenec 2004 Kde je Šebetov? A co Ostraváci? Ozvěte se! :papa Citovat
Mateso Odesláno 1. červenec 2004 Odesláno 1. červenec 2004 ja teda jedu do Sebetova...a neukecate me... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.